Władimir Putin

Znowu powrócił temat stanu zdrowia Władimira Putina. Tym razem, głos zabrał jeden z rosyjskich oligarchów. Ujawnione przez niego informacje wskazują, że z prezydentem Rosji nie jest najlepiej.

Oligarcha stwierdził, iż Władimir Putin jest poważnie chory

Brytyjscy dziennikarze dotarli do rosyjskiego oligarchy, który posiada wiadomości dotyczące stanu zdrowia Władimira Putina. Zdaniem biznesmena z rosyjskim przywódcą nie jest najlepiej. Rosjanin wyjawił, iż przywódca Rosji choruje na raka krwi, a także ma problemy psychiczne.

Oligarcha nie zgodził się na ujawnienie swojej tożsamości. Zresztą rozmowa, na którą się zgodził została nagrana bez jego wiedzy. Co ciekawe biznesmen wypowiedział się nie tylko na temat kondycji zdrowotnej Władimira Putina.

Okazuje się, że oligarcha potwierdził to, o czym niektórzy mówią od dawna. Mianowcie przeydent Rosji ma mieć kłopoty psychiczne. „Chodzi też o problemy z głową. Jeden szalony człowiek może wywrócić świat do góry nogami, zrujnować rosyjską i ukraińską gospodarkę, także wiele innych” – zauważył mężczyzna.

Zdaniem ekspertów, użyte przez oligarchę określenia są zbyt ogólne, aby stwierdzić na co konkretnie choruje Władimir Putin. Rak krwi nie jest terminem medycznym. Potocznie tym wyrażeniem można określić zarówno białaczkę, jak i nowotwór układu krwiotwórczego.

Przypomnijmy, iż to nie pierwsze doniesienia na temat zdrowia Władimira Putina. Wcześniej mówiło się o chorej tarczycy, raku żołądka, schizofrenii, Parkinsonie i podejrzanej opuchliźnie. Obserwatorzy zauważyli, iż bez względu na co cierpi prezydent Rosji, jego stan od kilku tygodni wyraźnie uległ pogorszeniu.

Warto wspomnieć chociażby poniedziałkowe uroczystości z okazji Dnia Zwycięstwa. Władimir Putin zaskoczył opinię publiczną grubym kocem, który znajdował się na jego kolanach. Co ciekawe, nikt poza nim nie posiadał takiego nakrycia.

Oczywiście natychmiast pojawiły się spekulacje, w jakim celu Putin trzymał koc. Część osób stwierdziło, że w ten sposób przywódca Federacji Rosyjskiej próbował ukryć drżące nogi, czyli jeden z objawów choroby Parkinsona.

W trakcie obchodów uwadze komentatorów nie umknęły również opuchnięte palce polityka. Wielu uważa, iż opuchlizna to efekt przyjmowania sterydów. Oczywiście Kreml nie odniósł się do pogłosek dotyczących stanu zdrowia Władimira Putina.

źródło: goniec.pl

Zobacz również: