Władimir Putin Rosja

Wiele osób zastanawia się, czy to możliwe, że Władimir Putin zaatakował Ukrainę ze względu na to, iż wie, że to ostatni dzwonek na jego mocarstwowe zapędy, bowiem stan zdrowia już wkrótce utrudni mu normalne funkcjonowanie. Nagranie, które pojawiło się w sieci, zdaje się potwierdzać tę tezę. Putin wygląda fatalnie, a podejrzenia wzbudza co najmniej kilka istotnych rzeczy na rzeczonym nagraniu.

Władimir Putin w coraz gorszym stanie? Nagranie wideo nie pozostawia wątpliwości

Już co najmniej od kilku tygodniu spekuluje się, że Władimir Putin może być ciężko chory, a to jedna z kluczowych przyczyn, dla których wydał rozkaz o ataku na Ukrainę. Brytyjski wywiad wojskowy twierdzi nawet, że Prezydent Federacji Rosyjskiej cierpi na coraz bardziej zaawansowane stadium choroby Parkinsona i konieczna jest stała opieka lekarska.

Do tej pory wszystko opierało się na spekulacjach oraz opuchniętej twarzy Putina, która ma być następstwem intensywnej terapii medycznej. Teraz jednak pojawiły się kolejne przypuszczenia. Wszystko przez nagranie wideo ze spotkania Władimira Putina z Siergiejem Szojgu.

Eksperci wskazali na co najmniej kilka podejrzanych faktów. Pierwszy z nich tyczy się tego, że Władimir Putin cały czas podczas rozmowy z Putinem, jedną ręką mocno przytrzymuje stół. „Trzymanie stołu ręką sprawia, że nie widać, kiedy ciało się trzęsie.” – komentuje tę sytuację w social mediach Daria Domaradzka-Guzik. To specjalistka od mowy ciała i uznany trener wystąpień publicznych.

Domaradzka-Guzik napisała także, że prawdopodobnie najbardziej istotne dla Putina jest teraz to, żeby nie dawać po sobie oznak choroby Parkinsona. A właśnie jej najbardziej rozpoznawalnym objawem jest trzęsienie się ciała. Co ciekawe na nagraniu możemy zobaczyć też inne fragmenty, mogące potwierdzać, że Władimir Putin faktycznie jest ciężko chory.

Zdaniem komentatorów, podejrzenie wzbudziła też stale poruszająca się noga Władimira Putina oraz niepewny styl siedzenia. Do tej pory Władimir Putin nie przyzwyczajał do tak niechlujnego zajmowania miejsca przy stole. Także twarz Putina zdaje się wyrażać wiele emocji, że coś ewidentnie jest nie tak z jego stanem zdrowia.

Dlaczego o tym wszystkim piszemy? Być może Władimir Putin, jeśli powyższe doniesienia się potwierdzą, wkrótce nie będzie w stanie dalej sprawować władzy. To może oznaczać zmiany na Kremlu. Zmiany, które być może dadzą zwrot akcji i zakończenie rozlewu krwi na Ukrainie. Oczywiście, póki co, wydaje się to być życzeniowym podejściem do sprawy, ale nadzieja umiera ostatnia.

źródło: media

Zobacz również: