Jasnowidz Krzysztof Jackowski

W ostatnim czasie Jasnowidz Krzysztof Jackowski przyzwyczaił do swoich mrocznych wizji. Od pewnego czasu powtarza też, że przewidział wojnę, która własnie toczy się na Ukrainie. Niestety, ale znany wizjoner w swoich myślach zobaczył też kolejną straszną wizję. Chodzi o Polskę.

Co wydarzy się w Polsce? Jasnowidz Jackowski nie ma najlepszych informacji

Choć Jasnowidz Jackowski nie chce nazwać po imieniu rzeczy, które zobaczył w swoim umyśle, to opis wszystkich scen może wywołać dreszcze. Zdaniem wizjonera wąski pasek wschodniej części Polski może zostać w pewien sposób, nie dosłowny, ale odcięty od reszty kraju. W naszym kraju mają rozegrać się dantejskie sceny, które nawet jego samego przerażają.

„Widzę część Polski wręcz opustoszałą. To mnie przeraża, ale też wielokrotnie zastanawiałem się nad tym, co to może oznaczać. Dlaczego i głównie co spowoduje, że tak będzie.” – mówi Jasnowidz Krzysztof Jackowski.

„Zwróćcie uwagę, moja wizja z 2020 roku, kiedy powiedziałem rzecz następującą: jeżeli Polska w przyszłej wojnie, to było, gdy była pandemia, to widzę wąski wschodni pasek granicy odcięty od reszty kraju. I wtedy był po roku stan wyjątkowy z powodu uchodźców, którzy przechodzili przez granicę białoruską.” – przypomina Jasnowidz.

„Faktem jest, że mówiłem w drugiej połowie ubiegłego roku, że jak się zacznie wojna, nie w Polsce, to przyjdzie moment, w którym część Polski będzie, może to nie takie dosłowne znaczenie, ale część Polski będzie wyludniona. A potem Polska będzie podzielona na trzy, co już w ogóle jest bardzo zagadkowe.” – przypomina.

Jasnowidz Jackowski kolejny raz podkreślił także, że w jego odczuciu, już wkrótce na świecie może wybuchnąć potężny konflikt zbrojny na miarę III wojny światowej. Jego zdaniem, pandemia koronawirusa była tylko preludium do tego. Przygotowaniem społeczności na to, żeby była skłonna podporządkować się władzom poszczególnych krajów.

Mamy głęboką nadzieję, że mroczne wizje Jackowskiego się nie spełnią, a wojna na Ukrainie wkrótce się zakończy. Dość już śmierci niewinnych ludzi, w tym kobiet i dzieci. Dość zniszczeń za naszą wschodnią granicą.

źródło: antyradio.pl, media, Youtube

Zobacz również: