Natalia Maliszewska

Niestety, ale mamy kolejny zwrot akcji w sprawie występu Natali Maliszewskiej podczas tegorocznych Zimowych Igrzysk Olimpijskich, których organizatorem jest Pekin.

Pekin 2022 jednak bez Natalii Maliszewskiej…

Dzisiaj o godzinie 12:00 rozpoczną się eliminacje w short tracku na 500 metrów kobiet. Do końca warzyły się losy występu Natalii Maliszewskiej. Wczoraj późnym wieczorem Polski Komitet Olimpijski przekazał, że nasza nadzieja medalowa została zwolniona z izolacji i przystąpi do walki w swojej koronnej konkurencji. Niestety, ale najnowsze wieści są druzgocące.

Jak podali przed momentem dziennikarze Eurosportu, Natalia Maliszewska jednak nie przystąpi do dzisiejszych eliminacji. Polka ponownie trafiła do izolacji. Wszystko dlatego, że poranny test na obecność koronawirusa miał dać… niejednoznaczny wynik. W takiej sytuacji zasady są jasne i Natalia Maliszewska nie może pojawić się na lodzie. „Dramat!!!!!!!!!! Natalia Maliszewska nie zostala dopuszczona do startu. Testy znow pozytywne…….” – potwierdza Aleksander Dzięciołowski z TVP Sport.

Wielka szkoda i ogromna strata, bowiem Natalia Maliszewska obok Kamila Stocha i Piotra Żyły wymieniana była jako największa nadzieja medalowa dla Polski. Swojego oburzenia nie kryją polscy kibice.

„To co się od***** z Maliszewską to jest całkowita farsa i czysty debilizm. Te testy losuje maszyna losująca? ja pi***** przecież to jest nienormalne. Pozytywny, negatywny, pozytywny, negatywny, pozytywny. To nawet brzmi jak żart.” – napisał jeden z internautów na Twitterze.

„Lata treningów, wyrzeczeń żeby wystartować na IO i walczyć o medal a tu kuźwa maszyna losująca losuje wyniki testów i dziewczyna, która miała realną szansę na medal nie może wystartować bo chiński test wykazał pozytyw” – dodaje inna, z poddenerwowanych polskich kibicek.

Zobacz również: