Sara James
Instagram

Sara James to wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej. 13-latka reprezentowała Polskę na niedawnym konkursie Eurowizji Junior. Właśnie przekazała smutne informacje. Zmarła jej babcia.

Sara James straciła babcię. Żegna ją w mediach społecznościowych

Młoda wokalistka zajęła na tegorocznym konkursie Eurowizji Junior wysokie, drugie miejsce. Zdaniem wielu obserwatorów, w tym Prezesa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego, zasłużyła na wygraną. Jednak ich zdaniem, ze względów politycznych, trzeci raz z rzędu w ostatnim czasie Eurowizji Junior nie mogła wygrać piosenkarka z Polski.

O śmierci swojej babci Sara James poinformowała za pośrednictwem TikToka. Młoda gwiazda zamieściła tam nagranie wideo. Widać na nim smutną Sarę James, która porusza się w rytmie utworu Pope Is a Rockstar, grupy Sales. „Dziękuje babciu.” – skomentowała nagranie wokalistka.

Momentalnie pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy ze słowami kondolencji. „Babcia jest z Ciebie na pewno bardzo dumna i z góry bardzo Ci kibicuje.” – dodała jedna z Internautek. „Będzie dobrze. Babcia cieszy się, że ma taką cudowną wnuczkę.” – napisała inna z użytkowniczek TikToka.

Sarze składamy szczere wyrazy kondolencji z powodu straty babci.

Zobacz również: