TVN

Takie informacje zawsze budzą zaciekawienie opinii publicznej. Tym razem ze stacją TVN żegna się Jolanta Konopka, która na antenach prywatnego nadawcy pracowała przez 20 lat.

Jolanta Konopka odchodzi z TVN. Pracowała tutaj przez 20 lat

Dziennikarka to bardzo znana persona TVN. Przez dwie dekady na antenie w znakomity sposób dała się poznać telewidzom. Od 2001 roku prowadziła magazyn śledczy „Superwizjer”. Wcześniej była także m.in. gospodarzem Faktów popołudniu. Przed przejściem do TVN, Jolanta Konopka związana była m.in. z Telewizją Polonia 1.

„To ostatnie premierowe wydanie „Superwizjera”, które mam przyjemność prowadzić.” – zakomunikowała Jolanta Konopka podczas ostatniej emisji „Superwizjera”. „Przez ponad 20 lat byłam częścią zespołu, który w bezkompromisowy sposób opisuje rzeczywistość wokół nas. W tym czasie wielokrotnie otrzymywałam od naszych widzów słowa uznania i wyrazy wsparcia. Dziękuję za te wspólne lata. Wszystkiego dobrego i do widzenia!” – dodała wyraźnie wzruszona dziennikarka TVN.

Wraz z jej oświadczeniem podczas programu „Superwizjer”, telewidzowie zaczęli zastanawiać się, co zrobi Jolanta Konopka. Czy wybierze ofertę konkurencyjnej stacji? Jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl nic takiego. Dziennikarka TVN przechodzi bowiem na zasłużoną emeryturę. „To nie była tylko moja decyzja. To wyszło ze strony firmy. Jeszcze chwilkę popracowałam jako wolny strzelec i tyle.” – dodała sama zainteresowana w rzeczonym już wyżej oświadczeniu.

Wiadomo także, co zresztą potwierdziła sama Jolanta Konopka, że nowym prowadzącym „Superwizjera” będzie Jarosław Jabrzyk. Magazyn czeka spora rewolucja. Nie będzie on emitowany już na antenie TVN, a będzie się pojawiał jedynie na łamach TVN24. Konopka nie zdradziła jednak, czy wpływ na taki stan rzeczy ma pogarszająca się oglądalność programu czy jednak polityka nadawcy.

źródło: o2.pl, wirtualnemedia.pl, TVN

Zobacz również: