przerwy bank

W weekend klienci aż sześciu dużych polskich banków muszą przygotować się na utrudnienia. Wszystko przez zaplanowane przerwy techniczne. Znamy szczegóły. Jeśli pilnie potrzebujesz pieniądze bądź zrobić przelew, lepiej przeczytaj poniższe informacje.

Weekendowe przerwy w polskich bankach

Utrudnienia w bankach rozpoczną się już w piątek 10 grudnia 2021 i potrwają do niedzieli 12 grudnia 2021 roku. Znamy szczegóły, o jakie banki chodzi i jakie to będą utrudnienia.

„Klienci Banku Pekao napotkają na nocne prace serwisowe w sobotę (11 grudnia 2021). Rozpoczną się one o północy i potrwają do 7:00.” – czytamy w serwisie Radio ZET. Klienci banku w tym czasie nie będą mogli korzystać w ogóle z bankowości internetowej, aplikacji bankowej, usługi Pekao24Makler i eTrader Pekao.

„Klienci Nest Banku powinni być gotowi na niedzielne (12 grudnia 2021) prace serwisowe. Wystartują one pół godziny po północy, a zakończą się ok. 2:30.” – czytamy w rzeczonym źródle. Korzystanie z serwisu transakcyjnego i aplikacji mobilnej możliwe będzie jedynie w trybie przyjmowania zleceń. W określonych godzinach nie będzie dostępna chociażby usługa BLIK, nie będzie możliwości realizacji przelewów natychmiastowych i tym podobne.

„Klienci Banku Ochrony Środowiska już od godz. 22:00 w piątek (10 grudnia 2021) do godz. 10:00 w sobotę (11 grudnia 2021) nie będą mogli skorzystać z bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, usługi moje ID oraz TeleBOŚ.” – donosi Radio ZET.

To jeszcze nie wszystkie banki, które na weekend planują prace serwisowe. „Klienci Banku Pocztowego już od piątku (10 grudnia 2021) odczują skutki przerwy technicznej od godz. 22:00 do 14:00.” – czytamy w przedstawianym materiale. Nie będzie działać bankowość internetowa oraz mobilna. Zawieszone zostaną także wpłaty i wypłaty w placówkach Banku Pocztowego.

Kolejny bank i kolejna przerwa. „Klienci Banku Polskiej Spółdzielczości napotkają w najbliższy weekend na prace serwisowe. Rozpoczną się one w piątek (10 grudnia 2021) i potrwają do godz. 1:00 w sobotę (11 grudnia 2021).” – czytamy. Wówczas niedostępny będzie serwis bankowości internetowej.

Problemy będą mieć także klienci banku BNP Paribas. „Klienci BNP Paribas Bank zetkną się z pracami technicznymi, który wystartują o godz. 2:00, a zakończą się o 7:00 w niedzielny poranek (12 grudnia 2021).” – donosi Radio ZET. Wiadomo, że w określonych godzinach nie działać będą usługi GOonline i GOmobile.

źródło: Radio ZET

Zobacz również: