Agata Młynarska choroba

Jak czytamy na łamach portalu lelum.pl, Agata Młynarska trafiła do łódzkiego szpitala. „Jej stan zdrowia gwałtownie się pogorszył.” – biją na alarm dziennikarze.

Agata Młynarska w szpitalu. Wiadomo, co jej dolega

Nie ma co ukrywać, że Agata Młynarska należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. To dlatego informacja o tym, że trafiła do szpitala obiegła internet niemalże z prędkością światła.

Dziennikarka i prezenterka od wielu lat zmaga się z kilkoma chorobami. „Cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna oraz fibromialgię, czyli przewlekłą chorobę reumatyczną. Oznacza to, że dziennikarka musi bardzo uważać na siebie i ograniczać stres.” – wymienia portal lelum.pl. Ostatnie tygodnie, jak sama pisze na Instagramie, były dla niej wyjątkowo trudne. Skończyły się na oddziale szpitalnym.

„Po wielu tygodniach pracy non stop, nagrywania #beztabu , spotkań z dystansem społecznym bez dystansu emocjonalnego, bo się nie dało, protestach, manifestacjach i codziennej telepce związanej z tym co się dzieje w Polsce i na świecie, padłam na całej linii.” – napisała Agata Młynarska.

„Znów szpital, znów wpadka. Tym razem astma, fantastyczny zespół dziewczyn z Łódzkiego szpitala zdziałał cuda i jestem na prostej. Nie ma szans, żebym się poddała. I zdaje się, że moja choróbka zaczyna to rozumieć.” – dodaje gwiazda.

„Teraz z pomocą wielu dobrych i fachowych dusz, oddycham , siedzę, czytam, piję soczek i odpoczywam. 30 stycznia będę jak nówka sztuka nieśmigana! I zawołam ze sceny w Warszawie – „ tak się bawi, tak się bawi stolica!” Bo Wośp gra do końca świata i jeden dzień dłużej więc my też i to mnie trzyma przy życiu.” – Agata Młynarska stara się dostrzegać pozytywy.

Cały post Agaty Młynarskiej możecie przeczytać poniżej. Pani Agacie życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełni kondycji. A na przyszłość także mniej stresu.

źródło: Instagram, lelum.pl

Zobacz również: