halloween pod domem Kaczyńskiego

Wczoraj z okazji Halloween zdecydowano się na zorganizowanie happeningu pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Były przebrania, dynie, ale też wulgarne okrzyki i przepychanki z policją. Do internetu trafiły pierwsze zdjęcia i nagrania, które publikujemy w naszym tekście.

Pod domem Jarosława Kaczyńskiego pojawili się przebierańcy

„Cukierek albo psikus, czyli idziemy z duchem czasu pod Żoliborz.” – pod takim hasłem przebierańcy z Lotnej Brygady Opozycji maszerowali pod dom Jarosława Kaczyńskiego.

Zabrali ze sobą wiele różnych gadżetów. Były to dynie z symbolami Ruchu Ośmiu Gwiazdek, dziecięce śpioszki czy uszkodzony zegar. Pod domem Kaczyńskiego oprócz „cukierek albo psikus” miano też krzyczeć wulgarne hasła czy pokazywać wulgarne transparenty. Na miejscu interweniowała policja, której radiowóz został oklejony… papierem toaletowym.

„Przyszliśmy postraszyć, bo nie liczymy na to, że dostaniemy jakieś cukierki (…). Mamy „śpioszki dla śpioszka.” – tłumaczy całą akcję jedna z uczestniczek happeningu. Wszystko widać na poniższym nagraniu wideo.

Lotna Brygada Opozycji opublikowała też zdjęcia ze swojej akcji pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Cóż, akcja zyskała na pewno spory rozgłos w mediach, ale czy było to na miejscu? Ocenę pozostawiamy, jak zwykle, Państwu, nasi drodzy czytelnicy.

źródło: Interia.pl, Facebook, media

Zobacz również: