źródło: Facebook/TS Noverra Głogów Młp.

Zmarł 23-letni Franciszek Pazdan. Smutną wiadomość przekazał klub młodego piłkarza. „Nie umiemy znaleźć właściwych słów (…)”.

Jak informuje TVP młody piłkarz był lewonożnym skrzydłowym klubu Noverra Głogów Małopolski. Zanim trafił on do Głowowa grał również m.in. w Lechii Sędziszów i Olimpii Novkowa.

23-latek zmarł w niedzielę nad ranem. Jak dotąd nie znane są jednak przyczyny śmierci młodego piłkarza. W związku z tragedią odwołano mecz Junakiem Rzeszów, który miał się odbyć właśnie w niedzielę.

Pazdan to już kolejny młody piłkarz, który odszedł w ostatnim czasie. Tydzień wcześniej media informowały o śmieci Sylwestra Cebuli, piłkarza Koniczynki Ocice Tarnobrzeg. Miał on zaledwie 30 lat. Według źródeł Cebula zasłabł na kilka godzin przed meczem, nie udało się go uratować.

„Dopiero co my straciliśmy naszego zawodnika…😩 a tu taka tragedia… Wyrazy współczucia dla Rodziny i Drużyny!🖤” – czytamy komentarz Koniczynki Ocice Tarnobrzeg pod wpisem o śmierci Pazdana.

Franciszek Pazdan nie żyje. Klub żegna skrzydłowego

O śmierci młodego Franciszka Pazdana poinformował jego klub Noverra Głogów Małopolski. W mediach społecznościowych piłkarskiego klubu pojawił się post, gdzie umieszczono czarno-białe zdjęcie piłkarza na boisku. Pojawił się też wzruszający opis, który skłonił wielu do reakcji pod postem

„Z ogromnym bólem serca przekazujemy bardzo smutna informację o śmierci Naszego zawodnika, kolegi i przyjaciela Franciszka Pazdana…

Nie umiemy znaleźć właściwych słów aby opisać co teraz czujemy…💔

Myślami jesteśmy razem z rodziną i najbliższymi Frania i w tym miejscu składamy im najszczersze kondolencje.

Franiu na zawsze pozostanie w Naszych sercach i pamięci. Spoczywaj w pokoju [*]”

Zobacz również: