Jasnowidz Jackowski Krzysztof

W ostatnim czasie Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie zwalnia tempa. Znany wizjoner znów zajrzał do swojego umysłu i powiedział, co wydarzy się w niedalekiej przyszłości. Wszystko zacznie się już na wiosnę. I niestety, ale nie są to optymistyczne wieści, by nie użyć mocniejszych słów. Rząd zdecyduje się w Polsce na radykalne kroki.

Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości, rząd to zrobi

Standardowo już Jasnowidz Jackowski spotkał się ze swoimi widzami na transmisji wideo na żywo w serwisie YouTube. Poruszył aktualne sprawy oraz to, co wydarzy się na świecie i w Polsce już wkrótce. Niestety, ale drugi temat przekazał w sposób – dla wielu – bardzo przerażający.

„Mam odczucie, że do czasu, aż stanie się wiosna i ciepło, problem z zarazą zacznie się pogłębiać. Ona przyjdzie do nas z zewnątrz. Nagle wszystko z powrotem zacznie się uaktywniać. Rządy nie pozwolą na ustabilizowanie sytuacji, która jest już niestabilna od roku czasu” – przyznał Krzysztof Jackowski.

Jak widać, jego zdaniem pomimo szczepień na COVID-19 problem z koronawirusem powróci wiosną, kiedy tylko zrobi się ciepło.

Jednak nie to przeraża najbardziej. „To się rozbudzi nagle na nowo, poza Polską. I powstaną radykalne restrykcje. Być może z określeniem prawnych obostrzeń. Mimo że w Polsce nie będziemy widzieli efektów nawrotu zarazy, to i tak nasz kraj zrobi te obostrzenia, wtedy kiedy w Europie coś wybuchnie” – dodał Jackowski. Zastanawiające jest zwłaszcza ostatnie zdanie. Czy czeka nas kolejny lockdown?

źródło: Pomponik

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straszliwa tragedia w polskim mieście. Nie żyje dwoje małych dzieci. Wszystko wskazuje, że to zabójstwo
  2. Ujawnił swoje skutki uboczne po szczepionce. Szybko trafił na nagłówki gazet
  3. Kaczyński wstrząśnie rządem? Zaskakujący kandydat do zastąpienia Morawieckiego

Zobacz również: