wybuch gazu
zdjęcie ilustracyjne, fot. policja.pl

Tragiczne doniesienia z dróg. Nie żyje 19-latka, a 20-letni kierowca samochodu trafił do szpitala. Samochód osobowy, którym podróżowali, wjechał wprost pod ciężarówkę.

Fatalny wypadek. Nie żyje nastolatka, kierowca samochodu w szpitalu

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Krynicy-Zdroju (województwo małopolskie). Na łuku drogi osobowy ford z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas i wjechał wprost pod koła samochodu ciężarowego. W wyniku czołowego zderzenia z ciężarówką, jedna osoba nie żyje a druga jest ranna.

„Pasażerką osobówki była 19-letnia mieszkanka Sądecczyzny. Mimo próby reanimacji podjętej przez przybyłych na miejsce ratowników jej życia nie udało się uratować. Młoda kobieta zmarła na miejscu zdarzenia. 20-letni kierowca forda z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.” – donosi portal internetowy o2.pl.

Wraz z tym wypadkiem i pogarszającymi się warunkami drogowymi, apel wystosowała policja. Mundurowi proszą o ostrożność i zdjęcie nogi z gazu. „Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. Warunki drogowe w naszym regionie są trudne z uwagi na opady śniegu i marznącego deszczu. Jedzmy ostrożnie. Niestety za kierownicą wystarczy zaledwie chwila nieuwagi, by doszło do tragedii.” – czytamy w komunikacie policji, cytowanym przez rzeczone wyżej źródło.

źródło: o2.pl

Zobacz również: