Jane Park to Brytyjka, która ponad 7 lat została najmłodszą milionerką na wyspach. Wówczas 17-letnia Jane wykupując los na loterii EuroMillionres nie sądziła jak bardzo zmieni to jej życie. Jednak, gdy już otrzymała czek jej plany mocno ewoluowały. Zobaczcie jak radzi ona sobie teraz. Sądząc po zdjęciach nie najgorzej.

„Mam rzeczy materialne, ale poza tym moje życie jest puste. Jaki jest cel mojego życia?” – mówiła dziewczyna w wywiadzie dla brytyjskiego Sundy People. Jednak po jej mediach społecznościowych wcale nie widać, aby specjalnie tę pustę odczuwała. Ciekawym fakt jest to, że niedługo po wygranej pierwszą część rzeczonej sumy przeznaczyła na operacje plastyczne. Dziewczyna postanowiła zainwestować w pokaźny biust i równie wydatną pupę. Jak sama mówiła było to jej marzeniem, a więc pierwszy krok do szczęścia już nastąpił.

[irp]

Mimo tego nieraz Jane Park przyznała, że czuje się samotna. Co więcej dodała, że wszyscy wokół „lecą” tylko na jej pokaźny majątek. Ale to nie wszystko, ponieważ ta nie spoczęła na słowach. Trzy lata temu zrobiło się o niej naprawdę głośno, ponieważ publicznie odgrażała się ona, że pozwie ona organizatora loterii za „zrujnowanie jej życia”. Ostatecznie jednak najwyraźniej nic z tego nie wyszło, choć Jane mogłaby na tym ugrać, chociażby kolejny milion.

Jane Park wybiło 200 tys. obserwatorów

Jane Park nie stroni jednak od mediów społecznościowych. Jak można się domyślić jest prawdziwą miłością jest Instagram, na którym regularnie publikuje swoje zdjęcia. Milionerka zgromadziła tam przez lata ponad 220 tysięcy obserwatorów.

[irp]

Co ciekawe o dziewczynie wciąż w mediach jest głośno, ze względu na jej szczęśliwy traf sprzed lat. Trudno jednak „dokopać się” do jakichkolwiek informacji na temat tego, czym obecnie się ona zajmuje. W końcu milion funtów to dość sporo, jednak nie na tyle, aby żyć za to do końca życia. Zwłaszcza prowadząc – jak widać na zdjęciach – całkiem obfity styl życia.

źródło: The Sun, wp.pl, mat. prasowe

Zobacz również: