Izabella Krzan na odważnym zdjęciu z Portugalii

Koło Fortuny to program rozrywkowy, który zadebiutował w 1992 roku. Dwukrotnie był jednak zdejmowany z anteny TVP, a w obecnej formule emitowany jest od 2017 roku. Wielu telewidzów zauważa, że na rosnącą popularność show duży wpływ ma Izabella Krzan. Była Miss Polonia spotyka się z telewidzami co odcinek, odsłaniając literki na multimedialnej tablicy. Iza nieraz potrafi zaskoczyć świetnymi kreacjami, a to, że na niej wszystko wygląda pięknie nie podlega żadnej wątpliwości. Teraz jednak oczy fanów Krzan zwrócone są nie na szklany ekran, a na Instagram, gdzie gwiazda zaszalała. Izabella dodała odważne zdjęcie, na którym… zgubiła górę od stroju kąpielowego.

Izabella Krzan na wyzywającym zdjęciu

Wielu fanów śledzi social media Izabelli Krzan z wielką uwagą. Nie ma się co dziwić, bowiem nieraz już pojawiły się tam bardzo odważne fotki. Tak jest i tym razem, kiedy Izabella Krzan zdecydowała się dodać zdjęcie, którym wspomina wakacje w Portugalii.

Gwiazda Koła Fortuny czyta książkę na jednej z plaż, a na zdjęciu gdzieś zapodziała górę od stroju kąpielowego. Oczywiście fanom nie jest dane podziwiać Izabelli w pełnej okazałości, bowiem książka sprytnie zasłania jej nagie ciało.

Trzeba przyznać, że fotka i tak rozgrzewa fanów. Niesamowitego kolorytu dodają jej promienie słońca, które przebijają przez włosy Krzan. Całość wyszła naprawdę zjawiskowo.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

🌊

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

„Ta książka w zdecydowanie złym miejscu jest” – zażartował sobie nawet jeden z fanów, który zamieścił komentarz pod zdjęciem, które dodała Izabella Krzan. 

W ostatnich dniach piękna Izabella nie znika z nagłówków prasy i portali internetowych. Olbrzymie poruszenie wywołała między innymi podczas koncertu TVP w Opolu, gdzie wszystkich zaszokowała swoją kreacją. Teraz znów jest o niej głośno, ale czym można się temu dziwić, widząc takie zdjęcie, jak powyżej?

Zobacz również: