Andrzej Grabowski i jego nowy wygląd

Andrzej Grabowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Choć wielu kojarzy go z rolą Ferdynanda Kiepskiego ze „Świata według Kiepskich”, to Grabowski w swoim portfolio ma wiele innych ról, czy to filmowych, czy na deskach teatru. W ostatnich latach ceniony aktor świetnie odnajduje się także w jury „Tańca z Gwiazdami”. To właśnie podczas premierowego odcinka show telewizji Polsat, jego wygląd zaniepokoił fanów. Dlatego też wszyscy zastanawiają się, czy Grabowski ma kłopoty ze zdrowiem?

Andrzej Grabowski zmienił się nie do poznania?

Nie da się ukryć, że Andrzej Grabowski na przestrzeni ostatnich miesięcy bardzo się zmienił. Głównie chodzi o twarz cenionego aktora telewizyjnego i teatralnego. Zapuszczona broda i długie włosy zasugerowały z pewnością fanom, że Grabowski może mieć jakieś kłopoty.

Rzeczywiście w takiej stylizacji, na pierwszy rzut oka Andrzej Grabowski może wyglądać na zaniedbanego. Wielu fanów zaczęło się więc zastanawiać, czy Grabowski nie ma problemów ze zdrowiem. Wszak ma już 68 lat. Za nim kilkadziesiąt lat życia na wysokich obrotach.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Przytulamy Was mocno na początku tygodnia 💪🏼 #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11 #jurytzg @mmalitowski @andrzejgrabowski_official @iwonapavlovic @nicole.bogdanowicz

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Na całe szczęście sam Andrzej Grabowski podczas premierowego odcinka „Tańca z Gwiazdami” postanowił uciąć wszelkie spekulacje. Tym samym wlał w serca swoich fanów sporo radości. Z jego zdrowiem wszystko w jak najlepszym porządku. Dlatego tez, wbrew temu, co sugerowali niektórzy, Grabowski nie zamierza kończyć kariery. Ba, on chce jeszcze bardziej podkręcić obroty.

Długie włosy i broda nie są przypadkowe. Znany i lubiany aktor „Świata według Kiepskich”, czy sędzia „Tańca z Gwiazdami” przygotowuje się do nowej roli, a wszyscy podczas pierwszego odcinka tanecznego show mogli podziwiać właśnie jego nową stylizację.

Jak Wam podoba się Andrzej Grabowski w nowym wyglądzie? Trzeba przyznać, że Grabowski to świetny aktor. Jeden z lepszych w historii polskiego kina, a specjalna stylizacja pod nową rolę tylko pokazuje, jak bardzo jest zaangażowany w swoją karierę.

Zobacz również: