Nowe doniesienia o Hazal Subasi

Serial „Więzień Miłości” poruszył Polaków. Ömer i Zehra przyciągają przed telewizory coraz większą widownię, a fanom wciąż mało. Dlatego też fani coraz częściej śledzą media społecznościowe, zarówno Hazal Subasi, jak i Erkana Mericia. W ostatnim czasie dociera do nich mnóstwo niekiedy sprzecznych informacji odnośnie serialowej Zehry. Wszystko jednak wygląda na to, że spekulacje zmierzają ku końcowi i lada moment prawda wyjdzie na jaw. Tak przynajmniej twierdzą tureccy dziennikarze.

Hazal Subasi musi to ogłosić całemu światu

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o domysłach fanów świadczących o tym, że serialowa Zehra rozstała się ze swoim partnerem Rizą Kocaoglu. Choć Hazal Subasi nie przyznała tego otwarcie, ba, nawet nie zaprzeczyła plotkom, to fani serialu „Więzień Miłości” wydedukowali to na podstawie tego, co dzieje się na jej Instagramie, a także na profilach społecznościowych jej znajomych.

Wszyscy od kilku dni nie myślą o niczym innym, niż o tym, czy Hazal i Riza rzeczywiście się rozstali. Dla jednych to smutna informacja, bowiem bardzo przeżywają nie tylko losy serialowej Zehry, ale także życie prywatne Hazal Subasi. Dla innych to zgoła inna sytuacja. Część fanów już od dawna twierdzi, że Hazal jest pisana Erkanowi, choć para rozstała się dość długi czas temu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Hazal Subaşı (@hazalsubasii)

Czy rzekome rozstanie Subal i Kocaouglu to plotka, a może coś z tym jest? Oczywiście, pewności nie będziemy mieli dopóki Hazal lub Riza tego nie ogłoszą. Fakt jest jednak taki, że tureckie portale plotkarskie poszły o krok dalej. Dziennikarze postanowili skorzystać z osoby, która potrafi odczytać różne znaki z ludzkiego zachowania. Zdaniem specjalisty, zdjęcia, które zamieszcza na swoim Instagramie Hazal Subasi jasno świadczą o tym, że w jej życiu zaszły poważne zmiany. Oczywiście, nie padła jasna sugestia, że chodzi o rozstanie z partnerem, ale można przeczytać to między wierszami.

Co próbuje przekazać gwiazda „Więźnia Miłości”?

Gwiazda serialu „Więzień Miłości” zamieszcza roześmiane zdjęcia, najczęściej na tle przepięknych krajobrazów. Co ciekawe, w ostatnim czasie częściej aktualizuje swój profil na Instagramie, a na fotkach jest widoczna w samotności. To wszystko może świadczyć rzeczywiście o tym, że Hazal Subasi rozstała się z Rizą. Niemniej jednak, niczego pewnym być nie można. Dlatego warto śledzić kolejne doniesienia.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Hazal Subaşı (@hazalsubasii)

Zobacz również: