Maciej Dowbor rozpętał burzę na Instagramie

Dzieje się na Instagramie, gdzie Maciej Dowbor w ostrych słowach zareagował na komentarz jednego z fanów pod postem Joanny Koroniewskiej. Gwiazdor może być jednak zdziwiony reakcją Internautów. Z pewnością spodziewał się, że staną właśnie po jego stronie, a sytuacja okazała się zgoła inna.

Maciej Dowbor ostro do fana, zdumiewająca reakcja Internautów

W ostatnim czasie Maciej Dowbor, którego partnerką życiową jest Joanna Koroniewska przeżywa prawdziwy rozkwit swojej popularności. Para organizuje wirtualne domówki, na których pojawiają się coraz to bardziej rozpoznawalne gwiazdy.

Teraz jednak o Dowborze jest głośno z zupełnie innego powodu. Maciej Dowbor odpowiedział na jeden z komentarzy, który pojawił się na Instagramie Koroniewskiej. Wyraźnie widać, że gwiazdorowi puściły nerwy.

To że Pan Maciej Dowbor jest Żydem, jak Douglas o niczym nie świadczy. Nie jest podobny. Ale Pani wygląda fajnie, bardzo naturalnie i absolutnie nie widać Pani pochodzenia. Pozdrawiam serdecznie – napisał jeden z użytkowników Instagrama.

Maciej Dowbor poświęcił temu komentarzowi bardzo wiele uwagi. Do tego stopnia, że zrobił zrzut ekranu, który wrzucił na swój profil na Instagramie. Jednak nie screenshot, a ostre słowa pod zdjęciem wywołały największe oburzenie wśród Internautów.

Powiedzcie mi skąd się biorą takie rasistowskie pojeby??? Zresztą ten pajac już pokazał swoje możliwości przy okazji meczu Polska-Izrael rok temu. Zobaczcie drugie zdjęcie. @maciejgramowski palnij się w ten łysy łeb, jak poczujesz, że coś zabolało, to jeszcze jest dla Ciebie nadzieja – zareagował ostro Maciej Dowbor.

Co ciekawe, część Internautów stanęła po jego stronie, ale dużo osób twierdzi, że Dowbor po prostu wyolbrzymia całą sytuację.

„Gdzie tu ten rasizm? Czyżby pan Dowbor też był rasistą i uważał Żydów za rasę jak Hitler? To że ktoś ma semickie rysy, nie oznacza że jest Żydem, a nawet jeśli to co z tego? A może przypadkiem facet z tym wpisem trafił w punkt a pan Dowbor wstydzi się swego pochodzenia?” – sugeruje jeden z Internautów.

„Uderz w stół.”…(tak to wygląda..)Po co reagować na tego typu wypowiedzi??Później własnie robi się nie potrzebna „burza”.Nie lepiej „przejść obok”Maćku??Pokazać klase i nie zajmowac się głupotami”, „Oj Panie Macieju, chyba robi Pan z igły widły…”, „Ale ze Zyd to jakas obelga?” – dodają kolejni z nich.

Trzeba przyznać, że po poście, który zamieścił Maciej Dowbor na Instagramie rozpętała się potężna nawałnica. A Wy po której stronie stajecie?

Zobacz również: