Rafał Sz. z Opola Lubelskiego to potwór w ludzkiej skórze. Z zimną krwią odebrał życie żonie, a swoją zaledwie roczną córeczkę pozbawił matki. Małą Lilianką zajęła się babcia. Ojciec dziecka może spędzić za kratami resztę życia. Właśnie rozpoczął się jego proces.

Na zdjęciach, opublikowanych tuż przed tragedią widać Ewelinę (†27 l.) i Rafała Sz. (30 l.) oraz ich córeczkę, roczną Liliankę. Rodzina wygląda na szczęśliwą. Ale to tylko pozory. Młodzi małżonkowie mieszkali w centrum Opola Lubelskiego. Kłócili się częściej niż wymieniali czułości. Wszystko przez pracę Rafała Sz. Mężczyzna był kierowcą. Jeździł tirami do Niemiec. Nie zarabiał wiele. Niedawno, z własnej winy spowodował poważną stłuczkę, przez którą mógł stracić pracę.

– Kłócili się o pieniądze. Ewelina opiekowała się córeczką, nie pracowała. Skarżyła się, że nie starcza im na życie – opowiadają znajomi kobiety. W październiku ubiegłego roku doszło do tragedii. Małżonkowie wrócili ze spotkania, na którym ustalali szczegóły chrztu córeczki. Położyli Liliankę spać i zaczęli podliczać koszty. W pewnej chwili wybuchła kłótnia. – Rafał Sz. przewrócił Ewelinę na łóżko. Usiadł na niej i dwukrotnie przeciągnął jej nożem po gardle – opisał prokurator.

27-latka zmarła. Rafał Sz. został zatrzymany. Mężczyzna w sądzie przyznał się do winy, ale nie chciał nic wyjaśniać.

źródło:fakt.pl

Zobacz również: