Julia Wróblewska została zaczepiona przez nieznajomego mężczyznę na dworcu kolejowym w Kutnie. Aktorka znana z serialu ”M jak miłość” miała otrzymać propozycję seksu
Julia Wróblewska opowiedziała o nieprzyjemnym incydencie na swoim profilu w mediach społecznościowych. Nieznajomy mężczyzna zaczepił młodą aktorkę na dworcu kolejowym w Kutnie, po czym zaproponował jej pomoc w niesieniu bagażu. W zamian domagał się seksu oralnego.
„Mimo, że okłamałam go, że jestem zaręczona (noszę pierścionek na palcu serdecznym), za pomoc w niesieniu transportera domagał się zrobienia mu loda. Szedł za mną, zabrałam mu transporter z ręki i krzyknął do mnie: „Ej! Ja ci pomogłem! To tylko lodzik, chwila i po sprawie”. Myślałem, że się popłaczę, zwymiotuję i zemdleję naraz”  – napisała  Julia Wróblewska.

Aktorka opublikowała na Instagramowej relacji zdjęcie mężczyzny. Miał czerwoną bluzkę, bardzo krótko ostrzyżone włosy i okulary.
Wróblewska zgłosiła całą sytuację ochronie dworca. Rzecznik prasowy KPP w Kutnie w rozmowie z TVP3 Łódź poinformował, że policja nie otrzymała żadnego zgłoszenia o jakiegokolwiek incydencie na kutnowskim dworcu.
źródło:radiozet.pl

Zobacz również: