Od ponad tygodnia trwają poszukiwania 25-letniego Artura Kuczery, który uciekł z Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Mężczyzna cierpi na schizofrenię paranoidalną. Nie ma przy sobie lekarstw i dokumentów. Każdy, kto go widział, proszony jest o kontakt z policją.

Do ucieczki 25-letniego Artura Kuczery z Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu doszło 18 sierpnia ok. godz. 19. Od tego momentu ślad po nim zaginął.

Poszukiwany mężczyzna jest drobnej budowy ciała, ma 175 cm wzrostu, bujne włosy oraz dwutygodniowy zarost. W dniu zaginięcia 25-latek był ubrany w białą koszulę, niebieskie szorty z białymi lampasami oraz klapki

Mężczyzna choruje na schizofrenię paranoidalną. Nie ma przy sobie lekarstw, dokumentów ani pieniędzy. Niewykluczone, że 25-latek może kierować się w stronę Oławy albo Siedlec.

Każdy, kto widział zaginionego mężczyznę, proszony jest o kontakt z policją w Oławie albo Grupą Poszukiwawczą Dolnośląskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego pod numerem telefonu 697 112 999.

źródło:onet.pl

Zobacz również: