Policjanci ze Szczytna poszukują Zenona Ziętak. 51-latek wyjechał rowerem m-ki KROSS z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie pod nr tel: tel. (89) 623 22 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.

Policjanci ze szczycieńskiej jednostki poszukują Zenona Ziętak. Mieszkaniec Szczytna  wyjechał z miejsca zamieszkania w sobotę 8 czerwca 2019 r. w godzinach rannych informując rodzinę, że wróci w niedzielę 9 czerwca 2019 r. jednakże do chwili obecnej nie powrócił jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zenon Ziętak ma około 182 cm wzrostu, niebieskie oczy, krótkie jasne włosy z widocznymi zakolami. 51-latek jest szczupłej budowy ciała, na obu przedramieniach posiada tatuaże. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarną odzież termiczną – rowerowe spodenki i koszulkę. Poruszał się szarym rowerem górskim m-ki KROSS HEXAGON. Posiadał przy sobie zielony namiot oraz śpiwór. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym mogące przyczynić się do odnalezienia Zenona Ziętak lub ustalenia jego miejsca pobytu, proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie pod nr tel. (89) 623 22 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.

KPP Szczytno

Zobacz również: