Wolscy kryminalni ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki ujawniono na Bemowie. Policjanci proszą wszystkie osoby o pomoc w rozwiązaniu sprawy i dotarciu do rodziny zmarłego. Poniżej podajemy rysopis zmarłego oraz numery kontaktowe z funkcjonariuszami.

Zespół ds. poszukiwań i identyfikacji osób wolskiej Komendy prowadzi czynności identyfikacyjne n/n zwłok mężczyzny ujawnionych w dniu 09.01.2012r w Warszawie przy ul. Wolfkego.  W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych osobowych.

Mężczyzna w chwili znalezienia ubrany był w granatowo-wiśniową kurtkę materiałową zapinaną na suwak, sweter koloru jasnego z brązową oblamówką wokół szyi i rękawów, koszulkę polo z napisem England, spodnie jeansowe koloru ciemno granatowego, buty sportowe sznurowane koloru szaro-czarnego.

Rysopis mężczyzny: wzrost 180 cm, średnia budowa ciała, włosy koloru ciemny blond.

Charakterystycznymi znakami szczególnymi mężczyzny są: wydatne brwi z licznymi bliznami, blizna na grzbiecie nosa oraz blizna po lewej stronie pępka.

Prosimy wszystkie osoby, które mogą pomóc policjantom w ustaleniu tożsamości mężczyzny o kontakt. Wszelkie informacje można przekazywać funkcjonariuszom Komendy Rejonowej Policji warszawa IV, ul. Żytnia 36 osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonów:

(22) 603 72 55  – oficer dyżurny czynny całą dobę,
(22) 603 70 37 – prowadzący postępowanie,

Zobacz również: