Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione w nocy z 16 na 17 listopada 2011 roku przy ul. Wybrzeże Puckie w Warszawie. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

Rysopis: wiek: około 50-55 lat, wzrost: 173 cm, normalnej budowy ciała, włosy: koloru ciemnobrązowego, siwiejące z widocznymi zakolami, broda: koloru siwego, wąsy: koloru rudego, brwi: krzaczaste, siwiejące, nos: prosty, szeroki u nasady.

Mężczyzna ubrany był w but sportowy brudny oliwkowy firmy „SPRANI”, dwie pary skarpet niebieskie i szaro-czarne, spodnie jeansowe firmy „OLIN”, spodnie granatowe dresowe z biało-niebieskimi pasami po bokach, bluzka t-shirt z krótkim rękawem granatowa, z białym pasem na końcach rękawów i w okolicach ściągacza pod szyją, koszulę męską z długim rękawem w żółto-zielonkawe drobne pionowe pasy firmy „MC CAIN” zapinaną na guziki, granatowy polar zapinany na suwak, poniżej wyszyte czerwone elementy ozdobne, na szyi zawieszka tzw.smycz w jasnym kolorze z czarnym napisem „KARCHER”, na końcu smyczy zawieszone dwie małe latarki – jedna w kształcie zielonej kukurydzy, z różowym przesuwanym włącznikiem, druga płaska prostokątna z przyciskanym włącznikiem w kolorze srebrnym.

 

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI tel. (22) 603-86-05, fax (22) 603-75-31 lub z najbliższą jednostką Policji.

KSP

Zobacz również: