Zaginęła 16-letnia Wiktoria Czernik z miejscowości Przemęczany w powiecie proszowickim. Dziewczyna uciekła w czwartek (21 marca) około godz. 17 z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Łącznik w Nowym Sączu. Mama 16-latki prosi o pomoc.

Wiktoria Czernik to 16-letnia mieszkanka miejscowości Przemęczany w powiecie proszowickim. Nastolatka sprawiała mamie problemy i trafiła do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Łącznik w Nowym Sączu. W czwartek (21 marca) uciekła z ośrodka.

Matka  zgłosiła sprawę policji, a funkcjonariusze już rozpoczęli poszukiwania. Mama 16-latki apeluje też do osób, które mogły widzieć jej córkę, żeby skontaktowały się z policją, dzwoniąc pod nr 112  lub 997.

– Wiktoria nie ma telefonu i nie jest możliwe jej namierzenie. Martwię się, bo nie wiem, co się z nią dzieje – podkreśla Iwona Czernik. -Chcę tylko, żeby córka odnalazła się cała i zdrowa. Dlatego apeluję o pomoc i przekazywanie wszelkich informacji policji.

Wiktoria Czernik jest średniego wzrostu i ma czarne włosy sięgające poniżej ramion. Nosi mocny makijaż. Ośrodek opuściła w czarnej kurtce typu bomberka z pomarańczową podszewką, szarej bluzie i sportowym obuwiu.

źródło: gazetakrakowska.pl

Zobacz również: