Połączenie turystyki wypoczynkowej z aktywnością biznesową brzmi mało prawdopodobnie, ale najnowsza propozycja apartamentowa Sun & Snow Residence Jastrzębia Góra to komfortowy wypoczynek i perspektywiczna inwestycja. Funkcjonalny apartament nad polskim morzem wyróżnia się na rynku deweloperskim nie tylko atrakcyjną lokalizacją i wysokim standardem, ale również gwarancją solidnego zysku.

Zbliżająca się majówka skłania do poszukiwania ciekawych i atrakcyjnych kierunków turystycznych. Apartamenty Sun & Snow Residence w Jastrzębiej Górze, dzięki nietypowej koncepcji, oferują zarówno możliwość wypoczynku w malowniczym otoczeniu, jak i gwarantowany przychód 7% rocznie przez 5 lat (gwarantowany przez  największego w krakju operatora najmu apartamentów,  istniejącego  na rynku od ponad 10 lat). Obiekt stanowi bowiem zarówno doskonały cel podróży, jak i korzystną inwestycję na przyszłość. Oprócz własnego nadmorskiego lokum,  Sun & Snow Residence zapewnia potencjalnemu inwestorowi możliwość wynajmu obiektu, przynosząc tym samym atrakcyjny przychów przez cały rok. Takie niekonwencjonalne rozwiązanie zrewolucjonizuje zarówno komfort naszego wypoczynku, jak i poprawi stan konta.

Nowy obiekt Sun & Snow położony jest w malowniczej i popularnej Jastrzębiej Górze, w otoczeniu oferującym szeroki wachlarz atrakcji turystycznych. Miejscowość, jako jedna z najchętniej odwiedzanych w północnej części kraju, przyciąga m.in. jednym z najwyższych nadbałtyckich klifów oraz najstarszą latarnią na polskim wybrzeżu. Nadmorski krajobraz podziwiać można z tarasów apartamentów, a sam obiekt ulokowany jest jedynie 8 minut pieszo od plaży. Rezydencja Sun & Snow, poza wyjątkową lokalizacją i urokliwym krajobrazem oferuje jednak znacznie więcej: wysoki standard, plac zabaw dla dzieci, miejsca postojowe w garażu podziemnym, a przede wszystkim możliwość ucieczki od zgiełku i codziennej rutyny.

Jastrzębia Góra to jedna z wielu miejscowości wypoczynkowych, w których zlokalizowane są obiekty Sun & Snow. Jako operator 1700 apartamentów w Polsce, firma obecna jest bowiem w najbardziej malowniczych i atrakcyjnych regionach kraju m.in. w Białce Tatrzańskie, Kołobrzegu, Szklarskie Porębie i wielu innych . Oferując zarówno komfortowy wypoczynek z szeregiem udogodnień, jak i perspektywę zyskownej inwestycji, Sun & Snow  sprawia, że integracja turystyki i biznesu staje się przyjemna i prosta.

Sun & Snow – największa w Polsce firma zajmująca się profesjonalnym zarządzaniem wynajmem apartamentów w popularnych miejscowościach wakacyjnych oraz w największych miastach w kraju. Od 2010 roku prowadzi także działalność deweloperską. W tym czasie wybudowała i skomercjalizowała kilkaset apartamentów na terenie całej Polski. Od 2018 roku działa także na terenie Niemiec.

Zobacz również: