Łódzka policja opublikowała komunikat o poszukiwaniach Iwony P. i jej córki Niny. Kobieta wyjechała z Holandii do Polski, ale nie dotarła do miejsca zamieszkania swojej rodziny. 22-latka została zatrzymana przez niemiecką policję w związku z popełnionym przestępstwem.

W czwartek rano policja poinformowała, że poszukuje 22-latki i jej z 1,5-rocznej córki. Iwona P., razem ze swoim dzieckiem, 20 kwietnia wyjechała z Holandii do rodziny do Złoczewa (woj. łódzkie). Kobieta nie dotarła jednak na miejsce, a od tej pory urwał się z nią kontakt.

Funkcjonariusze ustalili, że 22-latka podróżowała samochodem z osobami prywatnymi i w pewnym momencie przesiadła się do innego auta. Jechała trasą A67 w kierunku niemieckiej „40”. Kilka godzin po publikacji komunikatu o zaginięciu odnaleziono kobietę, dzięki pomocy Biura Współpracy Międzynarodowej Policji.

Iwona P. trafiła do niemieckiego aresztu w związku z popełnionym przestępstwem. Funkcjonariusze nie sprecyzowali o jakie wykroczenie chodzi. Dziecko zostało tymczasowo przekazane przez niemieckie biuro ds. opieki nad nieletnimi do rodziny zastępczej.

źródło: wp.pl

Zobacz również: