Skandaliczne zachowanie nauczycielki fizyki w szkole podstawowej w Drawsku. Kobieta postanowiła ukarać niegrzecznego ucznia, zaklejając mu usta taśmą.

Do nietypowego i karygodnego sposobu zdyscyplinowania niegrzecznego 13-latka doszło w szkole podstawowej w Drawsku w województwie wielkopolskim.

Nauczycielka fizyki, matematyki i informatyki prowadziła zajęcia w siódmej klasie. W trakcie lekcji przeszkadzał jej 13-letni Marek. Kobieta upomniała ucznia i zagroziła zaklejeniem ust. Gdy ostrzeżenie nie podziałało, Martyna B. wyjęła taśmę klejąca i ukarała 13-latka.

Sprawą po licznych skargach ze strony rodziców i uczniów zainteresował się dyrektor podstawówki. Nauczycielka musiała przeprosić za swoje zachowanie, które nazwała… żartem.

– To było jakieś 2-3 minuty przed końcem lekcji. Sytuacja została wyjaśniona, rodzice tego ucznia nie mają pretensji, ale musiałem to zgłosić do rzecznika dyscyplinarnego dla nauczycieli przy wojewodzie wielkopolskim – mówi w rozmowie z ”Faktem” Zbigniew Piątek, dyrektor szkoły. Sprawę wyjaśnia poznańskie kuratorium.

źródło:fakt.pl

Zobacz również: