Podczas  procesu o zamordowanie 18-letniej włoskiej Pameli Mastropietro wyszło na jaw, że nastolatka została rozczłonkowana, gdy jeszcze żyła.

Przerażające fakty pochodzą z zeznań sądowych  Vincenzo Marino, kluczowego świadka  w procesie nigeryjskiego handlarza narkotyków Innocentego Oseghale’a, który jest sądzony  za  morderstwo młodej Włoszki w zeszłym roku – donosi Il Giornale .

Matka Mastropietro twierdzi, że jej 18-letnia córka oddaliła się od rodziny i uzależniła się od narkotyków w czasie krótkiego związku z rumuńskim mężczyzną.

Marino, kluczowy świadek w tej sprawie, został uwięziony w tym samym czasie co Oseghale i podaje szczegółów morderstwa.

Zgodnie z zeznaniami złożonymi przez Marino, nigeryjski dealer narkotyków dźgnął włoską nastolatkę natychmiast po jej zgwałceniu. Marino powiedział: – Walczyli, popychali się, Oseghale dźgnął ją w wątrobę i po pierwszym ciosie Pamela upadła na ziemię.

Świadek dodał, że wówczas Oseghale opuścił miejsce zbrodni, by wezwać innego mężczyznę, by pomógł mu w pozbyciu się Mastropietro.

– Po tym, jak „wrócił do domu ciął  Pamelę, ale ona jeszcze wtedy żyła, zaczął odcinać jej stopy.

Jak wyjaśnił Marino: – Potem umył ciał wybielaczem, żeby  nie było wiadomo, czy umarła z przedawkowania, czy została zamordowała. Powiedział, że w lodówce jest worek do schowani  kawałków ciała, ale się nie mieściły i musiał je przeciąć i umieścić w dwóch walizkach – dodał główny świadek.

W lutym ubiegłego roku rozczłonkowane zwłoki 18-letniego Mastropietro odkryto w walizkach, na poboczu drogi we włoskiej gminie Pollenza.Przerażające odkrycie wywołało protest Włochów przeciwko migrantom i doprowadziło do zarzutów o rytualny kanibalizm, który jest praktykowany przez nigeryjskie gangi, działają na całym kontynencie.

Zaledwie kilka miesięcy po odkryciu ciała Mastropietro, inna włoska nastolatka, Desirée Mariotinni, została znaleziona  martwa w Rzymie.Włoscy prokuratorzy następnie aresztowali kilku migrantów w związku z jej śmiercią, oskarżając ich o zgwałcenie 16-letniej dziewczynki i celowo powodując jej śmiertelne przedawkowanie narkotyków.

voe

Zobacz również: