Hipnotyzujące podłogi z konglomeratu kwarcytowego

0

W czasach, w których dodatki i dekoracje ograniczamy do minimum, bardziej stawiamy na to, aby rolę ozdoby pomieszczenia pełniły zastosowane materiały. Okładzina podłogowa wykonana z konglomeratu kwarcytowego Technistone z pewnością doda wnętrzu klasy, a przy tym zarówno domownicy, jak i goście nie będą mogli oderwać od niej wzroku.

Życie w zgodnie z sentencją „mniej znaczy więcej” tak bardzo spodobało się współczesnym użytkownikom, że obecnie ciężko jest znaleźć wnętrze, w którym nie panowałby minimalizm i prostota. W takich przestrzeniach wszelkiego typu dodatki i dekoracje ogranicza się jak tylko można, co nie oznacza, że takie aranżacje nie zachwycają swoimi walorami estetycznymi. Rolę ozdoby w tego typu projektach przejmują zastosowane materiały, a wśród nich okładziny podłogowe. Stawiając na unikalny design oraz możliwości wynikające z elastyczności konglomeratów kwarcytowych Technistone, można stworzyć podłogę, która oczaruje każdego!

Piękna i trwała podłoga na lata…

Wśród najważniejszych trendów w zakresie wykańczania wnętrz już od kilku sezonów przewija się hasło „marmur”. Ten szlachetny kamień swoje zastosowanie znajduje także na podłogach, pełniąc rolę stylowej i eleganckiej okładziny. W asortymencie Technistone znajdują się konglomeraty kwarcytowe linii Noble oraz Serenity, które swoją kolorystyką oraz wzornictwem do złudzenia przypominają najbardziej znane i cenione kamienie świata, jednak dostępne są one w zdecydowanie niższych cenach niż ich naturalne odpowiedniki oraz przewyższają je pod względem parametrów technicznych i użytkowych. Są one zdecydowanie lżejsze i nie kruszą się, co umożliwia ich łatwą obróbkę, posiadają podwyższoną odporność na zaplamienia, zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, nie wymagają impregnacji, a także są wysoce higienicznie i nie powodują odczucia chłodu pod stopami, co jest szczególnie ważne w przypadku materiałów wykorzystywanych do wykańczania podłóg. Ale oprócz kolekcji Noble i Serenity, Technistone oferuje także inne kolekcje materiału: Starlight, Essential, Rustic i Harmonia. Produkty dostępne są w stonowanych i bardzo modnych kolorach: bielach, beżach, brązach, szarościach i czerniach.

Podłoga, która hipnotyzuje…

Konglomeraty kwarcytowe Technistone wyróżniają się unikalnym designem. Jeśli cenimy naturalne piękno oraz lubimy czerpać inspiracje z przyrody, postawmy na okładzinę podłogową wykonaną z materiałów linii Noble oraz Serenity. Produkty Noble wspaniale oddają urok marmurów Carrara, Bardiglio, Botticino, Emperador Brown, Marquina i innych, natomiast Serenity – Calacatta. W zależności od preferencji stylistycznych, można postawić na powierzchnie o delikatnych użyleniach, pierzastych rysunkach lub bardzo dynamicznych wzorach żył wijących się po tle płyt. Zwolennikom ponadczasowego blasku spodobają się produkty pochodzące z kolekcji Starlight, w skład których zostały wtopione drobinki szkła i zwierciadeł. Taka okładzina podłogowa efektownie odbija światło dzienne, optycznie rozjaśniając i powiększając przestrzeń. Płyty Essential posiadają delikatne struktury z widocznymi ziarenkami piasku, Rustic wyróżniają się naturalnym wyglądem, sprawiającym wrażenie masywnego granitu, natomiast Harmonia ze względu na jednolitą powierzchnię, wprowadzają do wnętrza spokój i harmonię. Płyty podłogowe Technistone dostępne są w standardowym wymiarze: 306 × 144 cm o powierzchni użytkowej 4,35 m² . Z takich płyt przygotowywane są inne produkty o wymiarach np. 30×30, 30×60, 60×60 cm. Standardowe grubości płytek podłogowych Technistone to 10 i 12 mm. Ze względu na możliwości wynikające z elastyczności konglomeratów kwarcytowych Technistone, możliwe jest także zamówienie płytek w innym kształcie i o innym rozmiarze.

Piękna podłoga to nowy sposób na podniesienie walorów wizualnych przestrzeni. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie konglomeratów kwarcytowych Technistone, wykonanie hipnotyzującej podłogi jeszcze nigdy nie było tak proste!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ