Kanadyjska policja aresztowała rodziców, którzy powstrzymali pedofila przed zgwałceniem ich 13-letniej córki. Wywołało to ogromne oburzenie w Kanadzie.

Według Królewskiej Kanadyjskiej Policji Konnej, troje dorosłych zostało aresztowanych po tym, jak schwytali pedofila w swoim domu, i zatrzymali go i przesłali do przybycia policjantów.

Ctvnews.ca donosi: „Policjanci przybyli do domu znaleźli 28-letniego mężczyznę leżącego na podłodze. Został zwolniony i przewieziony do szpitala na leczenie”.

Film z tego zdarzenia, opublikowany na Facebooku w czwartek, pokazuje mężczyznę leżącego na podłodze, którego dłonie są skrępowane za pomocą pasków. Kobieta oskarża go o próbę zgwałcenia jej nastoletniej córki.

– Przyszedł do mojego domu, aby spotkać się z moją 13-letnią córką, żeby ją zgwałcić – mówi kobieta nagrywająca wideo. – Chciał być jej pierwszym. My go złapaliśmy, załatwiliśmy go i zadzwoniliśmy na policję.

Dodaje, że kiedy skontaktowała się wcześniej z policją, aby poprosić o wzięcie udziału w zatrzymaniu zboczeńca, powiedzieli, że nie mogą.

– Dlaczego nie przyjechali nie pomogli mi złapać tego gwałciciela, który właśnie przyszedł do mojego domu? – pyta matka 13-latki.

– Wszyscy jesteście teraz zatrzymani za napaść – mówi po chwili policjant.

– Jestem aresztowany, ponieważ złapaliśmy napastnika, którego policja nie chciała złapać – mówi kobieta do kamery.

Matka 13-letniej dziewczynki powiedziała, że ​​znalazła wiadomości od mężczyzny w telefonie jej córki: – Prosił ją, aby się z nim spotkała. Poszłam do gliniarzy i poprosiłam, żeby poszli ze mną na to spotkanie, a oni kazali mi go zablokować i zignorować.

Kobieta powiedziała, że ​​przez sześć tygodni prosiła policję o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który przesyła wiadomości do córki, i dlatego wzięła sprawy w swoje ręce.

– Wszedł do drzwi wejściowych i wbiegł po schodach do pokoju mojej córki. Wyszłam z pokoju mojej córki i spotkałam go na korytarzu – relacjonowała – Powiedział „o mój Boże „, a ja uderzyłem go w twarz.

Dwóch mężczyzn będących z nią pomogło powstrzymać zboczeńca. Teraz ludzie zaangażowani w krępowanie pedofila mogą zostać oskarżeni o napaść powodującą uszkodzenie ciała i jego przymusowe zamknięcie.

Inspektor Brian Hunter powiedział w oświadczeniu: – Możemy potwierdzić, że nasze dochodzenie obejmuje to, że mężczyzna został rzekomo zwabiony do domu i spotkał się z trzema osobami dorosłymi. Kiedy przybył, nie było tam dzieci.

Matka powiedziała, że ​​ nie zrobiła nic złego: – Gdyby policjanci ze mną przyszli, mogliby zapobiec temu wszystkiemu, a jeśli zostanę oskarżony, wciąż będę się czuła, że postąpiłem słusznie.

eps

 

Zobacz również: