YouTuber „Gural” podczas czatów na żywo na swoim kanale namawiał dzieci do obnażania się i nakłaniał je do seksu za pieniądze. Sprawą zajmuje się policja.

Kanał „Gurala” w serwisie Youtube obserwuje ponad 200 tysięcy osób. Większość odbiorców mężczyzny to dzieci. Sprawa namawiania dzieci do obnażania się zainteresowała innych YouTuberów. Wśród nich znalazł się między innymi Sylwester Wardęga. Interweniowali także użytkownicy Wykopu, którzy nazywali „Gurala” pedofilem.

YouTuber nakłaniał swoich widzów do obnażania się i pisania wulgarnych słów. Wśród nich znalazła się między innymi rozmowa „Gurala” z dziewczynką.

– Na pewno siedzisz na prywatnym? – dopytuje dziewczynka. „Gural” odpowiada, że tak, a tymczasem transmisję oglądają inni jego „fani”. Kolejną ofiarą jest 13-letnia dziewczynka, która odmawia rozebrania się przed kamerą. To nie jedyny taki przypadek w wykonaniu tego osobnika.

Sprawą ”Gurala” zajmują się policjanci z KWP w Poznaniu. Na razie tylko tyle możemy powiedzieć. Możliwe, że więcej informacji będziemy mogli przekazać, kiedy zakończą się nasze działania – powiedział Onetowi podkom. Maciej Święcichowski.

21-letni „Gural” pochodzi z lubuskiej miejscowości Pszczew. Jego kanał na YouTube obserwuje ponad 200 tysiecy osób.

RadioZET.pl