Celebryci i gwiazdy TVN oraz Polsatu zamieszkały w kamienicach z dzikiej reprywatyzacji!

8

W aferze reprywatyzacyjnej pojawił się nowy wątek, za który weźmie się Patryk Jaki. Wkrótce komisja weryfikacyjna zajmie się jedną z kamienic przy alei Szucha w Warszawie. Właśnie tu mieli swoje biura aresztowani w związku z reprywatyzacją: Maciej M. – kupiec roszczeń oraz Jakub R. – urzędnik z ratusza. Natomiast  właścicielami mieszkań w tej kamienicy są m.in. Monika Jaruzelska, dziennikarka Monika Olejnik. W kamienicy z dzikiej reprywatyzacji mieszkają też  Edward Miszczak  – dyrektor programowy TVN, modelka Anja Rubik czy Jarosław Gugała z Polsatu.

Mieszkali tu przed laty generałowie służący Józefowi Piłsudskiemu, ale też  I sekretarz KC PZPR Wiesław Gomułka. – informuje o tym Alarm, nowy program TVP – W 1954 roku kamienica stała się własnością Skarbu Państwa.

Insertujące są  choćby osy 150-metrowego apartamentu należącego od listopada 2015 roku do Moniki Olejnik. To mieszkanie należało wcześniej do adwokat Aliny D., matki Jakuba R., byłego wicedyrektora Biura Gospodarki Nieruchomościami w ratuszu. Jego matka nabyła lokal w 1984 roku od rodziny komunistycznego generała Władysława Ciastonia. Jak się okazuje Alina D. broniła Ciastonia w procesie o zabójstwo księdza Jerzego Popiełuszki. Dziś Alina D. oraz jej syn przebywają w areszcie. Natomiast  Monika Jaruzelska  kupiła   160-metrowy apartament od syna generała Leszka Krzemienia.

se

8 KOMENTARZE

  1. Pani redaktor Olejnik kogo pani zaprosi do swojego programu i czy pani zada takie pytanie w programie odnosnie mieszkania celebrytow i pani rowniez pochodzacego z dzikiej reprywatyzacji

  2. Wszystkie gnidy bolszewickie powinny by odwałszczone !!! Do tego ROZLICZONA CAŁA BOLSZEWICKA ADMINISTRACJA !!!! PONIEWAŻ OKRADLI NAM EMERYTÓW Z GODNEJ STAROCI A NAS I NASZE DZIECI Z GODNEJ PRZYSZŁOSCI !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ