Afgańczyk Aryan Rashidi trafił przed sąd po tym, jak zgwałcił ciężarną Brytyjkę i próbował zrobić to samo innej kobiecie. Twierdził, że ma 15 lat, ale badania dentystyczne potwierdziły, że ma… 22 lata. Ten nielegalny imigrant, który przyjechał z Calais do Wielkiej Brytanii z tyłu ciężarówki.

W październiku 2017 roku zgwałcił  w Wakefield ciężarną kobietę i groził jej nożem. W  sądzie okazało się, że mężczyzna jest również odpowiedzialny za próbę gwałtu w czerwcu 2016 roku. Zaatakował wtedy kobietę, która spała w łóżku obok swojego męża podczas, gdy ich dziecko spało w łóżeczku w tym samym pokoju. – informuje The Times.

Wszedł  domu w Bradford przez otwarte okno i zaatakował kobietę, która spała w łóżku z mężem, a ich  dziecko  leżało w łóżeczku obok. To jednak nie przeszkadzało zboczeńcowi, który postanowił zaspokoić swoje chore żądze. Gdy kobieta obudziła się, zobaczyła, że Rashidi podciągnął jej koszulę nocną do góry  i wyciąga penisa ze spodni. Ze strachu bała  się nawet zareagować

Prokurator David Hall powiedział, że ofiara udawała, że ​​śpi, ponieważ obawiała się, że intruz może być uzbrojony. Udało jej się jednak zbudzić męża, który przegonił napastnika. Rashidi  został wkrótce zatrzymany, natomiast w domu ofiarny znaleziono jego odciski palców oraz ślady DNA. Również zapis z kamer monitoringu ulicznego nie pozostawiał złudzeń, że to on wszedł do  domu przez okno.

22-latek,  został w miniony  poniedziałek sąd skazał na 14 lat i 7 miesięcy  wiezienia  pozbawienia wolności, ponieważ „stanowi wielkie niebezpieczeństwo dla życia publicznego”  i skłonnego do podejmowania ryzykownych zachowań w „zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych „.

żródło

Zobacz również: