Frank Sinatra, ikona przemysłu muzycznego, był przez 54 lata inwigilowany przez FBI. Powstała z tego 1300-stronicowa teczkę z aktami na temat piosenkarza i jego współpracowników. Wyłania się z niej mroczny obraz sutenera małych dziewczynek i nastolatek.
Najwcześniejsze przypadki w aktach FBI Sinatry odnoszą się do incydentu z 1938 roku, kiedy policjanci z hrabstwa Bergen, złapali 22-letniego Franka na dwóch przypadkach seksu z nastolatkami. Został oskarżony o „uwodzenie i spowodowanie ciąży niezamężnej młodej kobiety”, a później o cudzołóstwo.
Ale zachowanie Sinatry stało się jeszcze bardziej zaskakujące .
W latach czterdziestych XX w. zdiagnozowano, że Frank jest niezrównoważony umysłowo i cierpi na „ciężką psychoneurozę”. Pomógł mu to wydostać się z armii podczas II Wojny Światowej, a on wykorzystał ten czas, aby przybliżyć się do największych gangsterów tamtej epoki, zapewniając im niepełnoletnie niewolnice seksualne. Był po prostu alfonsem mafii.
FBI po raz pierwszy zwróciło uwagę na powiązania Franka z przestępczością zorganizowaną w 1947 roku, kiedy bawił się w Hawanie na Kubie, z Charlesem „Lucky” Luciano i innym wysoko postawionym mafiosami. Byli tam również Albert Anastasia, Carlo Gambino, Frankiem Costello, Joe Profaci i Santo Trafficante.
Dokumenty FBI ujawniają również, że kiedy córka szefa gangu z Chicago, Sama Giancana, wyszła za mąż, Frank umieścił w swoim domu jej kochankę
Informatorzy powiedzieli FBI, że Frank dwukrotnie przejął całe piętro hotelu Atlantic City  na prywatną imprezę, która trwała kilka dni i obejmowała gości z mafii, takich jak Giancana, kuzyn Al Capone Joeand Rocco Fischetti i Joseph Joe Bananas „Bonanno”, który był szefem jednej z pięciu rodzin przestępczych w Nowym Jorku.
Piosenkarz spotykał się z  Johnem F. Kennedym pod koniec lat 50., gdy pracowała nad jego kampanią prezydencką. W aktach FBI stwierdzono, że w tym czasie  organizował dzikie orgie seksualne z nastolatkami w hotelach w całym kraju. Agenci FBI  byli pewni, że dostarczył dziewczynki na orgie seksualne z Johnem F. Kennedym i innymi celebrytami.
use

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ