Dziewczyny powinny wyjść za mąż przed 15 rokiem życia, w przeciwnym razie ich wartość spadnie

2

Malezyjski imam Azhar Idrus oświadczył: „Dziewczęta z powodu nauki w późnym wieku chcą wychodzić za mąż. Po ukończenia uniwersytetu mają około 28 lat i nikt nie chce się z nimi ożenić, bo są już za stare”. Odpowiednim wiekiem do małżeństwa według niego jest dla 15 lat i mniej.

Azhar stwierdził, że kobiety mając 15 lat osiągają dojrzałości płciowej. Dodał jednak, że dziewczyny wychodzą za mąż w późniejszym wieku z powodu wykształcenia, jednak ukończenia uniwersytetu mają około 28 lat.

– Ale w wieku 28 lat nikt nie chce się z nimi ożenić, a nawet gdyby tak było, to wartość kobiety spadła – powiedział i dodał, że nastolatki nie mogą zaprzyjaźnić się z mężczyznami, chyba że intencją jest wyjście za mąż.

– Nawet po skończeniu szkoły, w żaden sposób nie można przyjaźnić się z mężczyznami – powiedział.

Azhar powiedział też, że muzułmańskie kobiety nie powinny robić zdjęć w studiach fotograficznych należących do niemuzułmanów: – Nie rób zdjęć w zakładach niemuzułmańskich, ponieważ jest haniebne, jeśli zdjęcia twoich dzieci lub żony wpadają w ręce niemuzułmanów -wyjaśnił. Azhar dodał, że takie zdjęcia mogą być nadużywane.

use

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ