Bechir Rabani został znaleziony martwy w piątek wieczorem, tuż po tym, jak zbadał i opisał jedną ze skrajnie lewicowych szwedzkich organizacji, finansowaną przez Sorosa. Tuż przed tajemniczą śmiercią Rabani ogłosił, że przekaże więcej informacji o dowodach, które odkrył podczas swojego śledztwa. Jednak nie zdążył tego zrobić.

Portal Friatider.se informuje: „Przyczyna śmierci jest nadal nieznana, ale kilka teorii na jej temat rozpowszechniło się w Internecie. Śmierć wydarzyła się w kilka godzin po tym, jak Bechir Rabani opublikował  film, w którym relacjonuje wizytę w domu multimilionera Roberta Aschberga”.

Robert Aschberg, to dziennikarz, wydawca i biznesmen, szef skrajnie lewicowej  Fundacja Expo, zajmującej się rejestrowaniem i nękaniem osób o poglądach prawicowych. Organizacja ta jest finansowana przez George’a Sorosa.

ZOBACZ!  Donald Trump przegrał coś więcej niż wybory? Liczby nie kłamią, szybko poszybowały w dół

Rabani nie zdołał jednak porozmawiać z Aschbergiem. Obiecał jednak nowe, że opublikuje nowe informacje na temat Roberta Aschberga: „Po mojej wizycie w Aschberg moje konta na Facebooku zostały trwale zamknięte. To nigdy wcześniej się nie wydarzyło. Nasza strona internetowa również została zaatakowana. Raport będzie wkrótce dostępny,  prawdopodobnie pierwszy w historii, który oceni Aschberg”. – pisał Bechir Rabani w poście na blogu 7 grudnia.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

Bechir Rabani zasłynął, kiedy w tym roku pojechał do domu Thomasa Mattssona i Diamonda Salihu ze szwedzkiego dziennika  Expressen, aby zadać im pytania na temat ich dziennikarstwa. Rabani sfilmował wizytę, ale żadna z dwóch osób, które odwiedził, nie odważyła się otworzyć mu drzwi.

Bechir Rabani kontynuował swoje dziennikarstwo poprzez projekt Megafon. Niedawno opublikował dokumentalny serial „In the Shadow of the Shadow”, który dotyczy gwałtów dotykających Szwedki.

ZOBACZ!  Donald Trump przegrał coś więcej niż wybory? Liczby nie kłamią, szybko poszybowały w dół

Jego przyjaciel napisali po śmierci dziennikarza: „ Jesteśmy bardzo smutni, że Bechir Rabani nie żyje. Bechir był zaprzysięgłym wojownikiem, który walczył o sprawiedliwość i bez wahania stawiał czoła w imieniu tych wszystkich, którzy sami nie mogli lub nie mieli odwagi (…)”.

Dziennikarze National Review w piątek wieczorem, opublikowali film, w którym sugerują, że za zabójstwem stoi Robert Aschberg.

Rabani, na dwa tygodnie przed śmiercią, skontaktował się z reporterem Egorem Putilovem i powiedział mu, że osobiście otrzymał ostrzeżenie, aby „zachowywał ostrożność”.

se

4 KOMENTARZE

 1. Panie Prezydencie prosimy wszyscy o zdecydowane działanie w stosunku do organizacji finansowanych i sterowanych przez Sorosa oraz podobnych marksistów kulturowych, których głównym celem jest zniszczenie państw narodowych takich jak Polska. Efekty ich „ciężkiej” pracy widać w Szwecji i innych krajach. I przykro mi bardzo jeśli okazało by się, że finansował studia co niektórym to ci ludzie będą mu coś winni. I obiecujemy, że kolejne rządy zostaną wybrane mądrzej, a ci ludzie którzy z nimi trzymają są zdrajcami nie tylko narodu, uni czy świata. To są mordercy człowieczeństwa i ludzkości. A ich szef to belzebub czy jakiś inny demon w ludzkiej postaci dla wierzących czy też reinkarnacja hitlerka czy stalinka. A dla drugich to po prostu wróg całej ludzkości. Mega bogaty stać go żeby zasilać jednocześnie „kody” we wszystkich państwach świata. A oni o lasach i innych nawijają ciągle…

  • Swięta prawda.Nareszcie ktos uzywa okreslenia „marksisci”.Marksistowskie elity europejskie daza do zaprowadzenia terroru przy pomocy islamistów .Hodowla debili i degeneracja społeczeństw trwa juz od dawna,Soros ma w tym ogromny wkład

  • Masz Pełno racje, tylko ci wrogowie tez mogą zaatakować ,naszego Prezydenta (mimo że ma ochronę)nasz kraj np.;podrzucić zmutowane wirusy i będzie epidemia.

 2. na guncie MANIFESTU Z VETOTENE i marksisty Alterio Spinellego mamy m.in ksztalt masy multi kulti na terenach europy , a co za tym dalej idzie
  1. haos-destabilizacja – (ubogacanie kulturowe – roznej masci profanacje, uchodzcy nachodzcy,gwalty itp)
  2. prowokacja-terror (zamachy, wojna hybrydowa inne mordercze wynalazki)
  3. porzadkowanie-wsparcie swatoego?kapitalu?korporacji a coz to kur..(kurka,zwierze domowe) – lichwa , uzaleznienie – pomoc na okreslonych, przez kogos na jakichs tam zasadach
  to chyba jakies brednie , chyba tak zle nie jest
  We np. Francji czy Kanadzie mowienie przeciw aborcji czyli naturalnemu prawu do zycia jest surowo wzbronione z wiezieniem wlacznie
  W Polsce na razie mozna mowic ale tez nie wszystko, gdyz malo swiadomi samocenzurujemy sie poprawnoscia polityczna

 3. Sorosa to powinien ktoś dojechać i po prostu zabić. Jest prawdopodobieństwo, że to ścierwo samo zdechnie, ale może lepiej mu pomóc? Ktoś, kto by go zatłukł – wyświadczyłby światu wielką przysługę.

 4. Soros to sekta masonska we Francji to normal z przywodca Chca wprowadzic Rzad Swiatowy I Religie Swiatowy uniwersalna szatanska dlatego niszcza Chrzescjanstwo w Europie I na Swiecie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ