Britney Spears wyznała przyjaciołom i współpracownikom, że każdego wieczoru modli się do Boga prosząc go o wybaczenie jej  związków z Iluminatami.

– Możesz mnie ukarać, ale proszę nie karz moich synów, nie zrobili nic złego i zasługują na czysty start w życie –  tak prosi o przebaczenie Britney. Według jej przyjaciół, gwiazda jest przerażona, że jej dzieci zostaną „zepsute i zwabione przez zło”, z którym ona uosabia przemysł rozrywkowy.

– Jeśli myślicie, że to, teraz wychodzi z Hollywood jest złem, to zaręczam wam, że będzie znacznie gorzej. Jeszcze nic nie widzieliście. Rzeczy, które ja widziałam, to wystarczy, aby doprowadzić kogoś do szaleństwa – powiedziała Britney.

Britney  Spears studiuje teraz Biblię i jej wersety powtarza w swoich modlitwach o przebaczenie. Jak mówi czerpie z tego nadzieję i pocieszenie. Wie bowiem, że ​​Bóg osądzi każdego z nas zgodnie z jego  własnymi grzechami, a nie z grzechami naszych rodziców. Zgodnie z tym, co jest napisane w Księdze Powtórzonego Prawa: „Ojcowie nie będą skazywani na śmierć ze względu na swoje dzieci, ani dzieci nie będą stawiane na śmierć z powodu swoich ojców. Ale każdy umrze za swój grzech”.

Britney twierdzi, że jest inspirowana przesłaniem o odkupieniu: – Jestem silna i muszę wziąć odpowiedzialność za własne działania i ludzi, z którymi się związałam w przeszłości i za rzeczy, które zrobiłam – deklaruje piosenkarka – Mam sny, gdy jestem z moimi synami w strefie wojny i kładę się na nich, aby chronić ich  przed kulami. Zrobiłbym wszystko, aby dać im szansę na dobre życie. To wszystko, o co ich proszę, aby byli przyzwoitymi ludźmi i żyli przyzwoicie.

35-letnia Britney zanim została międzynarodową gwiazdą popu, związała się  z  Illuminatami. W 2013 roku  powiedziała rodzinie i przyjaciołom, że musi znaleźć sposób na wyjście z branży i odkupienie się wobec Bogiem.

Zaczęła czteroletnią pokutę, której koniec zaplanowany jest na 31 grudnia tego roku.

Britney niedawno wyznała  izraelskiej gazecie Yediot Ahronot,  że jej życie wymknęło się spod kontroli w pierwszych latach kariery. Tłumaczyła, że udało jej się  w końcu „obudzić” i uciec z pułapki Illuminatów, zanim byłoby na to za późno: – Byłam nakłaniana do zawarcia umowy, której nigdy nie byłabym w stanie się uwolnić. Moje życie było kontrolowane przez zbyt wielu ludzi i to naprawdę nie pozwala mi być sobą. Starałem się zadowolić wszystkich wokół mnie, Są momenty kiedy patrzę wstecz i zadaje sobie pytanie: „Co ja do cholery myślałam?”. Teraz modlę się do Boga  przebaczenie – dodaje gwiazda.
ex

Zobacz również: