fot. newspunch.com

Kendall Jenner, amerykańska modelka i celebrytka, powiedziała niedawno, że modelki Victoria’s Secret są niewolnicami seksualnymi iluminatów. Wygląda na to, że ma sporo racji.

Zostanie modelką Victoria’s Secret, to marzenie wielu dziewcząt i początkujących gwiazdek. Ostatnio Sandra Kubicka, jedna z najpiękniejszych polskich modelek, która robi karierę w USA, wyznała: – Współpraca z marką Victoria’s Secret, to jest marzenie leżące na najwyższej półce. Mam nadzieję, że się spełni.

Z czym wiąże się spełnienie takich marzeń wyjaśnia Kendall Jenner: – Dziewczyny są degradowane na co dzień przez najgorszego rodzaju facetów – wyznawców szatana. Nie uwierzycie, co one są zmuszone przejść. Próbowali także mnie zwabić do kultu, ale nie zgodziłam się na to, to byłby wbrew mnie – powiedział Kendall, ujawniając, dlaczego nie jest już modelką Victoria’s Secret.
– Nie chcę grać w tę grę – stwierdza Kendalla. – Nie czczę szatana / fot. FB
dodaje i mówi, że modelki Victoria’s Secret „zawierają pakt z szatanem, aby uzyskać miejsce, w którym są”.
– Kiedy tam wychodzą, myślą, że diabeł nie jest taki straszny, jak mówią ludzie, Piekło nie jest takie gorącą, jak mówią ludzie. Ale po kilku latach zdają sobie sprawę, że są jest bardzo, bardzo źle.- stwierdza Kendall Jenner. Jej zdaniem modelki mają problemy ze zdrowiem psychicznym. Są bite, torturowane seksualnie, i regularnie podawane są im narkotyki, tak aby były nieświadome co się z nimi dzieje.
– Słyszysz, jak jęczą, mają strach w oczach, są kontrolowane, ręce i nogi im drżą – opowiada modelka – Jedna bardzo znana dziewczyna, przedawkowała kokainę na wyspie Harbour. W kilka godzin wzięła do 15 gramów koksu. Zmusili ją do tego.

Symbole takie jak piramidy, motyle, pentagram, oko opatrzności, czy inne znaki i gesty rąk illuminatów są regularnie obecne na pokazach Victoria’s Secret. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Victoria’s Secret angażuje się w praktyki okultystyczne, ale niewielu wie, co się naprawdę dzieje za kulisami. W 2005 roku magazyn Vanity Fair opublikował artykuł zatytułowany “Slavs of Fashion: The New Beauties”. Tytuł to gra słówek, w której słowo „slavs” ma podwójne znaczenie: „Słowianie”, ale może być też interpretowane jako „niewolnicy”.

Mroczni okultyści, którzy prowadzą branżę rozrywkową, wykorzystują modę jako metodę okultystycznej komunikacji z innymi, wskazując poprzez symbole jednostki, które są pod ich kontrolą i są dosłownie ich „niewolnikami seksualnymi”.

Victoria’s Secret jest jedną z najsłynniejszych marek na świecie. Coroczny pokaz przyciąga miliony widzów, zwłaszcza młodych ludzi, którzy są wykorzystywani przez najbardziej bezwstydnych iluminatów do okultystycznych praktyk. Wielu z nich trafia potem na wyspę Harbour Island, na Bahamach. Jest to prawdopodobnie najbardziej skorumpowane miejscem na ziemi, z pieniędzmi, seksem i narkotykami. Nic dziwnego, że Harbour Island upodobali sobie iluminaci i elity. Harbour Island jest znanym miejscem, w którym rzekomo modelki Victoria’s Secret są sprzedawane w celach seksualnych. Zaś młodzi, zdeprawowani mężczyźni, którzy tu trafią, często po jakimś czasie robią karierę polityczną.

Na tej wyspie moralność nie istnieje.

newspunch.com/es

Zobacz również: