Policjanci w wyniku intensywnych czynności poszukiwawczych na jednej z ulic Koszalina zatrzymali poszukiwanego listem gończym Artura W. Mężczyzna jest podejrzany o związek ze śmiercią 20-letniej mieszkanki Zduńskiej Woli.

Dziś przed godz. 16.00 na jednej z ulic Koszalina zachodniopomorscy policjanci zatrzymali Artura W. Mężczyzna był poszukiwany przez policjantów w związku ze śmiercią 20-letniej kobiety ze Zduńskiej Woli.

W wyniku intensywnych czynności poszukiwawczych policjanci ustalili, że poszukiwany Artur W. może przebywać w Koszalinie. Policjanci natychmiast podjęli działania.

W Łodzi na osiedlu Teofilów, w jednym z mieszkań, w wersalce znaleziono skrępowane ciało 20-letniej Kai. Dziewczyna pochodziła z wielodzietnej rodziny. Do niedawna mieszkała w Zduńskiej Woli. Do Łodzi przyjechała do swojego partnera 29-letniego Artura W.K. Najwyraźniej była w nim zakochana. Miała też poważne plany na przyszłość. Przed śmiercią zamieściła na Facebooku zdjęcie ze swoim 2-letnim synem i partnerem. Podpisała je: „Rodzina”. Wzruszająco w obecnej sytuacji i zupełnie wyjątkowo brzmi cytat ze zdjęcia, jakie Kaja umieściła na swoim Facebooku z myślą o Arturze: „Ja kładę serce na Twoje dłonie. Tylko go nie upuść bo będzie po mnie”.

„No i wypuścił” – skomentowała krótko znajoma.

KGP/ZH

Zobacz również: