Człowiek na tym zdjęciu nazywa się Mohammed  Abdullah al-Adani i uważa, że to gwałcone dzieci są temu winne a nie ich oprawcy.

Po tym, gdy w stolicy Jemenu została zgwałcona i zabita, trzyletnia dziewczynka, ten wyznawca Mahometa stwierdził beztrosko: – Nawet trzylatka może zapraszać do gwałtu, gdy jest ubrana zbyt wyzywająco. Ubranie często zachęca do gwałtu.

Wyobrażacie sobie dziecko ubrane wyzywająco, i do tego w muzułmańskim kraju? Ale każdy pedofil znajdzie usprawiedliwienie dla innego zboczeńca.

Mohammed Abdullah al-Adaini, napisał na swojej stronie na Facebooku, że jest pełen podziwu i szacunku dal osobnika, który zgwałcił trzyletnią dziewczynkę. To nie gwałciciel był winny według niego, lecz dziecko, które  ubrane było według niego zbyt prowokacyjnie.

Tę ohydną teorię poparło wielu fanów i zwolenników Abdullaha al-Adaini. Pisząc, że zrobiliby to samo. Wierzę w to i wiem, że dla nich jest to jest normalne, że małe dziewczynki są gwałcone przez obleśnych dziadów.

Mam dla nich dobrą radę:  jeśli nie jesteś w stanie utrzymać w ryzach penisa na widok dziecka, to najwyższy czas go odciąć. Zanim ktoś inny ci tego nie zrobi!

Leo

 

 

Zobacz również: