Czas wyprzedaży: Upoluj okazje!

Jesień to czas wyprzedaży, jednak to właśnie pierwszy weekend października upłynie pod znakiem szczególnych promocji. „Szaleństwo Zakupów” – akcja zorganizowana pod Patronatem Medialnym magazynów Elle, Glamour i Instyle oferuje rabaty na tysiące produktów w przeróżnych sklepach.

Kolejna edycja tych działań zaangażowała wielu przedstawicieli branży modowej, kosmetycznej, dziecięcej, wnętrzarskiej oraz lifestyle’owej. Wraz z trzema wspomnianymi tytułami stworzyli oni listę kuponów rabatowych, które obowiązywać będą w dniach 1-2 października.
Bukiet okazji
„Szaleństwo zakupów” to przede wszystkim szansa na zapełnienie szafy nowymi, modnymi ubraniami. Wiele marek wychodzi naprzeciw klienta, oferując mu atrakcyjne rabaty. Jedną z nich jest firma KiK, oferująca modne i dobrej jakości ubrania, artykuły gospodarstwa domowego i zabawki w atrakcyjnych cenach.
Podczas najbliższego weekendu w sklepie tej sieci warto zagłębić się jednak w dzialeody damskiej. Zakupy zrobimy tam aż 20% taniej, i dotyczy to wszystkich artykułów – zarówno tych z najnowszej kolekcji, jak i już przecenionych. Rabat nie obejmuje jedynie bielizny i skarpet. Bez wyrzutów sumienia możemy więc rozpocząć poszukiwania ciepłych kurtek, miłych w dotyku swetrów, długich szalików i chroniących przed zimnem czapek. Dzięki promocji w sklepach KiK będzie można się doskonale przygotować na chłodną jesień i pierwsze oznaki zimy.
Tańsze zakupy w KiK – jak to zrobić?
Po pierwsze wybieramy się do kiosku, by kupić jedną z gazet: Glamour, Elle lub Instyle. Wycinamy interesujący nas kupon i w dniach promocji (1-2 października, czyli sobota i niedziela) przynosimy do jednego ze sklepów KiK. Teraz czas na najprzyjemniejszą część uczestnictwa w promocji – buszowanie wśród regałów, przymierzanie, oglądanie. Z wybranymi produktami kierujemy się do kasy i tam okazujemy kupon rabatowy. Płacimy mniej za wymarzone rzeczy i wychodzimy ze sklepu, ciesząc się zaoszczędzonymi pieniędzmi w portfelu.

Fot. KiK

 

 

 

 

Zobacz również: