Szaleństwo Zakupów ponownie zawita do centrum handlowego Złote Tarasy.
W pierwszy weekend października, prócz licznych rabatów czy ekskluzywnych prezentów za zakupy, łowcy okazji wizytujący warszawskie Złote Tarasy odnajdą jeszcze więcej. Wirtualna wycieczka w goglach z technologią 3D, tajniki stylizacji fryzur oraz wizażu przy filiżance wybornej, włoskiej kawy to tylko wybrane atrakcje, które będą serwowane w Strefie Szaleństwa, zlokalizowanej na poziom 1, tuż przy fontannie.

 Jubileuszowa, V edycja akcji polegającej na skumulowanych na czas jednego weekendu atrakcyjnych rabatach, to okazja dla klientów na spore oszczędności w portfelu. Jak co roku na zakupowiczów czekać będą także wartościowe upominki. Należy tylko skorzystać z kuponu dołączonego do październikowego wydania magazynów ELLE, InStyle czy Glamour i dokonać zakupów na kwotę min. 50 zł, a następnie udać się do Strefy Szaleństwa, aby odebrać prezent.

Jedna z takich stref zlokalizowana będzie w Złotych Tarasach. W godzinach 12:00 – 18:00 zaplanowano tam szereg atrakcji, m.in. bezpłatne lekcje stylizacji, porady profesjonalnych fryzjerów marki Remington oraz porcję najświeższych trendów w makijażu, którą podzielą się z nami wizażyści perfumerii Douglas.

W weekend, 1-2 października, warto wyglądać naprawdę stylowo. Łowca Stylu będzie specjalnym wysłannikiem Strefy, który obdaruje gadżetami wszystkich najlepiej ubranych gości Złotych Tarasów.

Nowinką będzie możliwość przetestowania futurystycznych gogli 3D – wystarczy, że je nałożysz a przeniesiesz się w głębiny oceanu, weźmiesz udział w artystycznej sesji malowania albo ciekawej lekcji architektury. Nie zapominajmy o chwili odpoczynku, którą zapewnią bariści Illy serwujący aromatyczną, włoską kawę.

Więcej informacji na temat imprezy znajduje się na stronie www.szalenstwozakupow.pl

Zobacz również: