W czwartek, 29 września, o godzinie 8, przy ulicy Chmurnej 1 sieć sklepów Netto otworzy swój dziewiętnasty sklep w Szczecinie i 360 w Polsce. Z tej okazji zaprosi klientów do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Kawy – będzie wiele kawowych promocji, degustacja świeżo parzonej kawy Woseba i dla każdego darmowa próbka kawy w prezencie!
Każdy, kto pojawi się 29 września na otwarciu nowego sklepu Netto w Szczecinie będzie mógł skorzystać z licznych atrakcji. Dodatkową okazją do świętowania będzie – obchodzony w tym dniu – Międzynarodowy Dzień Kawy, który zostanie uczczony wspólną degustacją kawy Woseba oraz możliwością zakupu kaw z asortymentu Netto w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Kawowe upominki marki własnej Netto będą czekać na osoby, które tego dnia zdecydują się na zakupy.
Oprócz aromatycznej kawy goście będą mogli skosztować zdrowych słodkości, przygotowanych przez autorkę bloga „Cuda Celestyny”, które zostaną przygotowane wyłącznie z artykułów dostępnych w Netto. To także okazja, aby spróbować produktów marek własnych Netto, takich jak: Premieur, Bergio, Paradiso, czy Snaxters.
Na najmłodszych uczestników wydarzenia będą czekać atrakcje w formie zabawy, między innymi ogromny, kolorowy, dmuchany zamek do skakania.
– Szczecin zajmuje wyjątkowe miejsce w naszych nettowskich sercach – mówi Mariola Skolimowska, PRCommunications Manager Netto. – Jesteśmy tu od 21 lat, bo właśnie od stolicy Pomorza Zachodniego rozpoczęliśmy swój rozwój. Centrala naszej firmy leży między Stargardem a Szczecinem. Klienci doskonale znają markę Netto, nie tylko od strony handlowej, bo wspieramy wiele cennych lokalnych inicjatyw. Na przykład od ubiegłego roku współpracujemy ze Stowarzyszeniem na rzecz Osowa, sponsorując imprezy organizowane dla mieszkańców tej dzielnicy Szczecina (właśnie tutaj otwieramy nowy sklep). Czujemy się częścią lokalnej społeczności, mając jednocześnie nadzieję, że tak właśnie jesteśmy odbierani.
W ofercie sklepu przy Chmurnej znajdzie się aż 200 nowych produktów tygodniowo, oferowanych w strefie „Jarmark Netto”. Chmurna 1 będzie także dobrym adresem dla osób, które dbają o zdrowe odżywianie, ponieważ duńska sieć stale poszerza swoją ofertę produktów zdrowotnych w ramach funkcjonującej w sklepach „Półki Zdrowia”.
Wszyscy klienci szczecińskiego sklepu mogą skorzystać z oferty lokalnych stoisk – piekarni Asprod oraz Agrofirmy, która zajmuje się sprzedażą wędlin oraz mięsa.
Nowe Netto w liczbach:
  • 19 sklep Netto w Szczecinie
  • 57 miejsc parkingowych czeka na zmotoryzowanych klientów
  • 700 m kw powierzchni sprzedażowej
  • 12 wykwalifikowanych pracowników
  • 200 nowych produktów tygodniowo
  • 2 stoiska lokalnych przedsiębiorców
  • Tysiące zadowolonych klientów!

Zobacz również: