Ścigany, poszukiwany

Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu w Sulejówku, poszukują 55-letniego Jacka Bronisława Dackiewicza – ściganego listem gończym, w związku z wyrokiem skazującym w sprawie karnej, prowadzonej przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ w Warszawie.
Policjanci apelują do wszystkich osób, które mogą znać miejsce pobytu ściganego mężczyzny, o kontakt osobisty lub telefoniczny. Policjanci proszą o przekazywanie wszelkich sugestii oraz informacji na numery alarmowe 112 i 997 oraz bezpośrednio do Komisariatu w Sulejówku na numer 22 783 99 66. Można też dzwonić do oficera dyżurnego na numer 25 759 72 00 lub napisać wiadomość na adres: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl
Jacek Bronisław Dackiewicz jest mieszkańcem Sulejówka. Za ściganym sąd wydał list gończy. Zgodnie z wyrokiem temidy, ścigany mężczyzna ma do odbycia karę 9 miesięcy pozbawienia wolności.
Jacek Bronisław Dackiewicz prawdopodobnie opuścił Sulejówek w obawie przed zatrzymaniem i poniesieniem odpowiedzialności karnej. Dla funkcjonariuszy ważny jest każdy sygnał, dotyczący obecnego miejsca pobytu i miejsca ukrycia się  ściganego mężczyzny.
Funkcjonariusze dyżurują całodobowo pod numerami telefonów: 22 783 99 66 – dyżurny Komisariatu Policji w Sulejówku, 25 759 72 00 oficer dyżurny mińskiej Komendy Policji. Można też dzwonić na numery alarmowe Policji – 112 i 997 lub napisać wiadomość na adres: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl
KSP / ar

Zobacz również: