Bracia, Krzysztof Cugowski i kabaret Łowcy.B. to tylko niektórzy artyści, jacy wystąpią podczas Festynu Letniego w Wejherowie. W niedzielę, 31 lipca 2016 r., w parku im. Aleksandra Majkowskiego, każdy znajdzie coś dla siebie. Wstęp jest wolny.

Jako pierwsze na scenie pojawią się znane i lubiane Domisie. Ich przedstawienie z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym widzom. Później przyjdzie czas na sportowe emocje – wywiady na żywo z Andrzejem Strejlauem, Maciejem Żurawskim i Radosławem Gilewiczem.

Muzyczną część wieczoru rozpocznie występ zespołu Majestic, którego repertuar stanowią utwory z pogranicza ska, reggae i rocka. Możliwe, że twarze członków formacji będą się wydawały znajome i słusznie. Grupa doszła do półfinału w telewizyjnym programie „Must Be The Music”.

Łowcy.B rozśmieszą do rozpuku
Następnie przed publicznością staną członkowie kabaretu Łowcy.B. Czego można spodziewać się po ich występie? – Z upodobaniem taplamy się w absurdzie i grotesce, bo tak nam sumienie podpowiada. Muzykę lubimy i umiemy, więc się nie szczypiemy i podczas spektaklu autorskiego gramy ją prawdziwie – mówią o sobie członkowie kabaretu.

Bracia i tata Cugowscy
Tegoroczny Festyn Letni zakończy się rockowymi brzmieniami z najwyższej półki. Zwieńczeniem będzie występ gwiazdy wieczoru, zespołu Bracia. Koncert uświetni gościnnie również legenda polskiego rocka, Krzysztof Cugowski, ojciec założycieli formacji.

Bracia mają ma na swoim koncie wiele sukcesów. Podczas Sopot TOP trendy Festival w 2007 grupa została nagrodzona we wszystkich czterech kategoriach: Nagrodę Główną, Nagrodę Internautów, Nagrodę Dziennikarzy oraz Nagrodę Miasta Sopotu. Zespół ma na swoim koncie występy zagraniczne oraz współpracę z gwiazdami światowego formatu.

Krzysztofa Cugowskiego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Wystarczy wspomnieć przeboje Budki Suflera, której jest założycielem i liderem, takie jak „Bal Wszystkich Świętych”, „Takie Tango” czy „Za Ostatni Grosz”.

Stoiska dla łasuchów
Jedną z atrakcji będzie również Festiwal Smaku. Bogata oferta gastronomiczna została dostosowana do potrzeb wszystkich grup wiekowych. Będzie można skosztować między innymi potraw grillowanych, makaronów i pierogów. Amatorów słodkości z pewnością ucieszy informacja, że na terenie imprezy pojawi się również stoisko z deserami.

Festyn Letni

  • 31 lipca 2016 r.
  • początek godz. 16.30
  • Wejherowo, park im. Aleksandra Majkowskiego
  • wstęp bezpłatny

Zobacz również: