Amerykańska telewizja HBO planuje nakręcić oddzielny serial o bohaterze „Gry o tron” Johnie Snow w wykonaniu Kita Haringtona, informuje gazeta Daily Express.
Informuje się, że kierownicy projektu już planują stworzenie kontynuacji serialu, w którym Kit Harington będzie grać główną rolę. Zakłada się, że nowy serial pojawi się po pokazie ostatniego sezonu „Gry o tron”.
„Każdy spin-off (nowy serial stworzony na bazie już istniejącego) z udziałem Johna Snow w roli głównej, który jest bardzo popularny wśród sympatyków serialu, oczywiście pociągnie za sobą udział innych postaci z serialu” – poinformował jeden z kierowników telewizji HBO.Dodał on również, że wstępne rozmowy odnośnie nowego projektu zaczęły się z Haringtonem po jego zgodzie na utrzymanie w tajemnicy faktu „wskrzeszenia” jego postaci w szóstym sezonie.

Jak zauważa gazeta, nowy projekt może uczynić Haringtona jednym z najwyżej opłacanych aktorów w historii telewizji z gażą w wysokości ponad miliona dolarów za jeden odcinek. Informuje się, że ta cyfra może zostać zwiększona w razie pomyślnego zakończenia negocjacji.

Zobacz również: