V Workshop Europy Centralnej i Wschodniej i targi China Homelife Show odbędą się w dniach 7-9 czerwca w Warsaw Expo Nadarzyn. Organizatorami tej inicjatywy są: chińskie regiony Hangzhou i Szanghaj, Warszawska Izba Gospodarcza, Stowarzyszenie Polskich Mediów, Redakcja TTG Central Europe.
NewsBook jest patronem medialnym oraz partnerem tego wydarzenia gospodarczego. Nasz portal organizuje wyjazd dla przedsiębiorców z Mazowsza Zachodniego. To szansa dla importerów i przedsiębiorców, którzy chcą czerpać korzyści z potencjału, jaki kryje w sobie Daleki Wschód.
W workshopie i targach weźmie udział 1100 wystawców z Chin oraz ponad 8500 przedsiębiorców z 14 krajów Europy. W programie targów przewidziano też seminaria, wykłady o możliwości współpracy z Chinami. Dyskusje, prezentacje, warsztaty i panele będą się koncentrować na polsko-chińskich relacjach gospodarczych, aspektach finansowych, prawnych i organizacyjnych prowadzenia biznesu z partnerami chińskimi, a także na kontekście społeczno-kulturowym współpracy z państwem Środka.
Impreza jest przeznaczona tylko dla przedsiębiorców. Nie odbywa się w jej czasie handel detaliczny. Do udziału zapraszamy przedstawicieli firm z naszego regionu. Z naszej strony zapewniamy bezpłatnie podróż autokarem, wyżywienie oraz udział w spotkaniach biznesowych. Przedsiębiorcy nie ponoszą żadnych kosztów. Natomiast mają doskonałą okazję do nawiązania bezpośrednich kontaktów gospodarczych. Wyjazd będzie miał miejsce z Sochaczewa 9 czerwca o godzinie 8.00.
Zainteresowane firmy prosimy o akredytowanie się pod mailem: http://exmedia.szef.co/formularze/akredytacja/
Wkrótce  więcej informacji na temat V Workshop Europy Centralnej i Wschodniej oraz targów China Homelife Show.

Zobacz również: