Razvi Events organizuje w Warszawie Flash Mob z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. Wydarzenie to będzie miało miejsce 29 kwietnia obok  Kolumny Zygmunta na Starym Mieście o godzinie 18.00.  Jest to pierwszy w Polsce „Flash Mob z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca”.

– Organizujemy to wydarzenie aby ludzie dowiedzieli się, że podobnie ja Walentynki, Dzień kota i tp., jest również taki dzień jak Dzień Tańca.Nasze wydarzenie flash mob będzie wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa, ponieważ będzie to najdłuższy flash mob, z największą liczbą różnorodnych stylów tańca, jaki kiedykolwiek został zorganizowany na
świecie. – mówią organizatorzy,
Zwykle  taneczny flash mob trwa ok 4 do 5 minut! W Bukareszcie w 2014 roku, odbył się najdłuższy flash mob podczas Międzynarodowego Dnia Tańca i trwał on 13 minut oraz składał się z 6 różnych stylów tańca.

– My chcemy zorganizować flash mob, który będzie trwał 30 minut bez przerwy, z 9 różnymi stylami tańca. Będzie to światowy rekord!) Chcielibyśmy aby Polska znalazła się w Księdze rekordów Guinnessa jako pierwszy kraj, w którym został zorganizowany najdłuższy flash mob na świecie! – zapowiada Anna Maria Wrzodak.

Zobacz również: