Katarzyna Cichopek
foto: Instagram/katarzynacichopek

Wielbicieli Katrzyny Cichopek zmartwił jej wygląd. Po ostatnim odcinku show „You Can Dance. Nowa generacja” widzowie zaczęli snuć domysły na temat zdrowia celebrytki. W końcu głos na ten temat zabrała sama gwiazda TVP.

Katarzyna Cichopek miała dziwne plamy na ciele

Za nami kolejny odcinek tanecznego talent show dla dzieci i młodzieży. Co ciekawe, widzów programu zainteresowały nie tylko występy młodych adeptów tańca. Uwagę przykuł wygląd Katarzyny Cichopek, która jest jednym z członków jury.

Wielbiciele gwiazdy TVP zauważyli coś, co ich zaniepokoiło. Otóż pod prześwitującym topem, który miała na sobie Cichopek, widać było białe plamy na jej ciele. Czyżby kobieta miała jakieś problemy ze zdrowiem?

Na temat swojego wyglądu podczas ostatniego odcinka „You Can Dance. Nowa generacja” wypowiedziała się sama zainteresowana. Katarzyna Cichopek wyjaśniła skąd wzięły się tajemnicze plamy na jej ciele.

Rozwiązanie zagadki związane jest z techniką stosowaną przez dźwiękowców. Każda osoba, która występuje w telewizji przed rozpoczęciem nagrania musi mieć podłączone mikrofony i mikroport, dzięki którym słyszy się z reżyserami widowiska. Kabelki są przyklejane do ciała specjalnymi plastrami. Chodzi o bezpieczeństwo i gwarancję jakości połączenia.

Mocne światła w studiach telewizyjnych powodują, że człowiek wygląda blado na wizji. Z tego powodu makijażyści nakładają podkład na twarz oraz ciało. Z tego powodu, po odklejeniu wspomnianych plastrów, Katarzynie Cichopek zostały jaśniejsze plamy na ciele. Plam było więcej niż jedna, gdyż gwiazda miała na sobie kilka kreacji, zatem plastry były przyklejone w różnych miejscach. Nie bez znaczenia okazał się przeźroczysty materiał, który mienił się w obiektywie.

„Mam się świetnie i jestem zdrowa, a plamy to efekt pracy światła z tkaniną. Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkim zdrowia” – skwitowała Katarzyna Cichopek

Poniżej zamieszczamy fotografię Katarzyny Cichopek. Na zdjęciu widać białe plamy, które wywołały tyle zamieszania.

źródło: Fakt

Zobacz również: