Katarzyna Dowbor

Najnowsze wieści zaniepokoiły fanów Katarzyny Dowbor. Dziennikarka nie dotarła na nagrania najnowszego odcinka programu „Nasz nowy dom”, który od wielu sezonów prowadzi. Szybko okazało się, że gwiazda Polsatu trafiła na kilka dni do szpitala.

Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie swojego stanu zdrowia

Niewątpliwie Katarzyna Dowbor należy do jednych z najbardziej lubianych dziennikarek w Polsce. Kobieta zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów jako prowadząca „Nasz nowy dom”. W programie prezenterka dała się poznać jako niezwykle empatyczna osoba.

Niestety w ostatnim czasie pojawiły się niepokojące doniesienia na temat kondycji Katarzyny Dowbor. Dziennikarka nie pojawiła się na planie programu. Jak się okazało, miała ku temu ważny powód. Otóż gwiazda przebywała w szpitalu.

Do tej pory wiadomo było, że Katarzyna Dowbor miała problemy z tarczycą. Z tego względu poddała się skomplikowanej operacji, która była obarczona sporym ryzykiem. Usunięcie tarczycy mogło skutkować poważnymi powikłaniami, które ostatecznie mogłyby zakończyć jej dziennikarską karierę.

Tym razem również chodziło o sprawy zdrowotne. Katarzyna Dowbor osobiście wyjaśniła, z jakiego powodu przez kilka dni nie była obecna w pracy. Prowadząca „Nasz nowy dom” przez trzy dni przebywała w szpitalu.

Od czasu wspomnianej operacji Katarzyna Dowbor nie bagatelizuje żadnych niepokojących objawów. Z kolei niedawna wizyta w szpitalu wiązała się z koniecznością wykonania badań kontrolnych, które dziennikarka robi minimum raz do roku.

„Byłam na badaniach kontrolnych, które staram się raz do roku robić, czyli wszystkie badania dotyczące naszego organizmu, więc nic się złego nie dzieje, proszę się nie martwić” – wyjawiła Katarzyna Dowbor.

Gwiazda Polsatu zdradziła, że przez trzy dni lekarze wykonali jej szereg badań sprawdzających stan organizmu. „Takie badania trwają, więc trzy dni trzeba niestety spędzić w szpitalu, żeby po prostu wszystkie wyniki badań były sprawdzone. Ja raz na jakiś czas, raz na parę lat, coś takiego robię i akurat termin się zgrał niestety z nagraniami, ale tak to w życiu bywa, nie można przewidzieć takich rzeczy” – przyznała.

źródło: Plotek

Zobacz również: